VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Astrolog: volbě prezidenta v únoru hvězdy nepřejí

Téměř každého člověkav souvislosti se začátkem nového kalendářního roku napadne otázka: Jaký bude? Část příštích událostí můžeme odhadnout, protože jejich základy byly položeny v minulosti. Pokusme se z pohybu planet poodhalit roušku tajemství budoucích událostí. Příští rok bude rokem tvrdé práce a pragmatické expanze. Na osobní i společenské úrovni budeme také překonávat důsledky minulých chybných nebo nedůsledných rozhodnutí, protože některé staré hodnoty nebyly doceněny.

3.1.2008
SDÍLEJ:

Nymburský astrolog Ivan ČernovskýFoto: DENÍK

Dočká se svět nového pořádku?
Nejvzdálenější a nejpomalejší planeta Pluto souvisí s globálními společenskými přeměnami zásadního rázu provázenými velkými transformacemi. Pluto koncem ledna po dlouhých 13 letech opustí znamení Střelce a vstoupí do znamení Kozoroha, ve kterém setrvá až do roku 2024 mimo krátkého období od června do listopadu. Kozoroh je znamení, které souvisí s politickými a ekonomickými mocenskými strukturami, ctižádostí a vůdcovstvím. Naposledy bylo Pluto v Kozorohu v letech 1762 až 1777. V těchto letech vznikaly nové koncepce vlády. Do této doby spadá i vyhlášení americké nezávislosti.
Je pravděpodobné, že v době pohybu Pluta Kozorohem dojde k položení základů nové formy světovlády, tzv. nového světového pořádku. Existence globálních problémů, ať již jsou reálné či nikoli, jako je oteplování, terorizmus, nebezpečí pandemií, v určité části světa pak nedostatek potravy, energií a pitné vody, současně probíhající procesy sjednocování i rozpadu států za stále viditelnější neschopnosti vlád řešit tyto problémy, ukazuje právě na možnost zavedení nové formy světovlády.
Nové technologie mají zelenou
Další pomalá planeta Neptun symbolizující duchovní proudy, masové emoce, ale také klamné ideologie, marné iluze a bludné nauky se bude i v tomto roce pohybovat znamením Vodnáře. Neptun je planetou tajemnou, duchovní, spojenou vždy s úniky a přesahy. Vystupňuje touhu lidí po pravdivém poznání minulosti, odkazu různých kultur a náboženství za účelem nalezení duchovní harmonie v přítomnosti.
Zintenzivní se využívání nových technologií a hledání nových zdrojů energie. Čím dál více si lidé budou klást otázku, jestli někdo ví o současných událostech i minulosti více, než je oficiálně známo. Vliv Neptuna nejvíce pocítí Vodnáři, Blíženci, Váhy, Střelci a Berani, kteří dostanou příležitost k naplnění svého života na základě soucitu, všestrannosti a obětavosti.
Čekají nás v létě další katastrofy?
Planeta Uran se bude po celý rok pohybovat mystickým znamením Ryb. Uran je planetou působící šokem. Je to bořitel tradic spojovaný s revolučními skoky. Vyvolává rychlé, zdánlivě nahodilé události. Setkáme se s dalšími rozsáhlými výpadky informačních systémů a dodávek energie. Emoce budou vyvolávat i různá ohrožení epidemiemi. Na osobní úrovni příznivý vliv Uranu nejvíce pocítí Ryby, Raci, Štíři, Býci a Kozorozi. Mohou se těšit na nárůst intuitivních schopností a zvídavosti.
Obávaná planeta Saturn se bude do září pohybovat znamením Panny. Saturn je učitel, který dává tvrdé lekce. Nezapomíná a neodpouští. Zcela jistě nikomu nedá nic zadarmo. Saturn v tomto znamení bude preferovat praktičnost, preciznost, účelnost a pracovitost. Saturn bude příznivě ovlivňovat Panny, Kozorohy, Býky, Štíry a Raky, kteří využijí saturnské moudrosti spočívající ve schopnosti se zastavit, zkoncentrovat a přehlédnout dosavadní cestu.
Planeta rozvoje, prosperity a svobody, Jupiter, se bude pohybovat znamením Kozoroha. Jupiter rozšíří zájem lidí o filozofii, vzdělání, cestování a společenské systémy. Na osobní úrovni bude pomáhat Střelcům, Lvům, Beranům, Vodnářům a Vahám, kterým dodá ctižádost, trpělivost a organizační talent.
Přírodní katastrofy většího významu se ve světě mohou objevit začátkem května, června a července. U nás může v této době dojít ke zvýšení hladiny řek.
V politice bude rušno v srpnu
Nejrušnějším měsícem na domácí politické scéně bude srpen. Na obzoru je vyhrocení konfliktu mezi levicí a pravicí. Nepůjde o nic víc než o peníze. Situace na finanční scéně nemusí být růžová ani v celosvětovém měřítku.
Také v únoru půjde o hodně. Volba prezidenta proběhne mezi zatměním Slunce a zatměním Měsíce. Obhájci úřadu, jak se zdá, v uvedeném termínu hvězdy moc nepřejí. Takže, kdo ví?

3.1.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V Rožďalovicích byl o volby velký zájem, během prvních 40 minut po otevření volební místnosti dorazilo 70 voličů. Raritou je dřevěná urna, která byla podle jednoho ze zkušenějších členů volební komise vyrobena pro první svobodné volby po roce 1989.  Foto:
148

KRÁTCE: Komunisté propadli

Z basketbalového utkání NBL Nymburk - Olomoucko (124:62)
24

FOTO: Košíkáři předvedli smršť, dali jednou tolik bodů než soupeř

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Ve městech se stály fronty u uren

Nymbursko /FOTOGALERIE/ – Nečekaně velký zájem voličů ve městech, naopak nízká účast hlasujících v malých obcích. A rozhodování se na poslední chvíli, koho zvolit. To jsou asi nejzajímavější zjištění v rámci prvního dne parlamentních voleb na Nymbursku.

V Opolanech a Sánech se dveře netrhly hned po čtrnácté hodině

Nymbursko – O volby je letos zájem. Alespoň to tak vypadá několik hodin poté, co se otevřely dveře volebních místností v malých obcích. A potvrzují to i členové komisí v daných obcích.

Mickelson se neprosadil, nahradí jej Američan s německým pasem Austin

Nymburk – Nymburský basketbalový klub po odchodu trenéra a příchodu nového asistenta provedl změnu i na hráčské pozici. V klubu skončil Hunter Mickelson a přišel o tři centimetry vyšší a několik kilogramů těžší pivot Waverly Austin.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení