Ti se díky neúprosnému náhodnému losu sešli ve skupině A, která se tak stala „skupinou smrti". Postup z prvního místa získali sadští Kyncl – Borovička díky výhře nad párem z Křince Kudláček – Bittner. Třetí postupovou příčku uhájili herně se trápící bratři Hubálkové a jako čtvrtí proklouzli do osmifinále Laštůvka a Černý.

Velmi vyrovnané zápasy se odehrály ve skupině B, kterou opanovali Motl – Vydra, zásluhou vyhraného tie-breaku s pořadatelem klání J. Jarošem a ranařem Feistauerem. Za těmito páry došlo k bodové shodě, jelikož se následující páry vzájemně porazily. O jediný game jen chvíli smutnili bratři Bucharové z Třebestovic, než v nich převážila radost z účasti v turnaji. Postup tak brali Frank – Klokočník a Boroven – Povolný.

Ve skupině C dokonce poměr gamů rozhodl o pořadí na prvních místech. V utkání sadských míčových kouzelníků sice Drobný – Libor Svoboda prohráli v tie-breaku s párem Šimůnek – M. Svoboda, přesto se radovali z postupu z první pozice, neboť jejich přemožitelé pro změnu prohráli s duem nymburských hokejistů Kříž – Sirotek. Jako čtvrtá se kvalifikovala dvojice Sajdler – Kratochvíl.

Skupinu D jednoznačně ovládli Tvrdý – Studnický, za nimi se seřadili Nový – Lukáš Svoboda, pár Strnad – Štefanka a Kutlík – Koubek.

Zatímco následné osmifinále žádné překvapení nenabídlo a vždy zvítězili první či druhý ze skupiny, čtvrtfinále už bylo stopkou pro dva vítěze skupin. Dále neprošly páry Motl – Vydra a Tvrdý – Studnický. Taktéž se s turnajem rozloučili Jaroš – Feistauer a Nový – Svoboda. Začalo se tak rýsovat předpokládané finále a jednoznačné semifinálové boje to jen potvrdily. Do finále se dostali Kyncl – Borovička a Kudláček – Bittner a zopakovali si tak duel ze skupiny. Nyní však sadským hráčům utekl začátek a ačkoli mocně dotahovali, v poměru 6:4 nakonec zvítězil pár Kudláček – Bittner. V souboji o 3. místo bylo úspěšnější duo Šimůnek – M. Svoboda. Za zmínku stojí fakt, že fotbalový cestovatel M. Svoboda odehrál turnaj s vypůjčenou raketou a potvrdil svou sportovní všestrannost. Důsledně však dodržoval pitný režim, stejně jako většina účastníků.

Pořadí: 1. Kudláček – Bittner, 2. Kyncl – Borovička, 3. Šimůnek – M. Svoboda, 4. Nový – Lu. Svoboda, 5. Drobný – Li. Svoboda, 6. Studnický – Tvrdý, 7. Jaroš – Feistauer, 8. Motl – Vydra, 9. Frank – Klokočník, 10. Laštůvka – Černý, 11. Kříž – Sirotek, 12. Strnad – Štefanka, 13. Hubálek – Hubálek, 14. Sajdler – Kratochvíl, 15. Boroven – Povolný, 16. Kutlík – Koubek, 17. Buchar – Buchar, 18. Mazánek – Pospíšil, 19. Hromádka – Hromádka, 20. Marek – Grunta, 21. Štrobl – Funda.

Milan Vydra