Velké překvapení a velký posun udělala Karolína Prokšová, které se povedly obě dvě kola zacvičit perfektně a z Plzně si odvážela bronzovou medaili.

V kategorii Youth dua se představila Kristýna Fryšáková společně s Anetou a jejich sestava Africa sklidila velký úspěch. Holky si vybojovaly první místo.

Zastoupení měl poděbradský oddíl také v kategorii Junior dua, kde se představila Anna Třetinová s Karolínou a konalo se opět velké překvapení. Holkám se sestava povedla a to bylo vidět i na hodnocení rozhodčích. Děvčata se umístila na třetím místě.

Nejstarší děvčata reprezentovala klub v kategorií Senior tria ve složení Natálie Vinecká, Anna Hejcmanová, Amálie Paslerová. Trio si ze závodů odvezlo pátou pozici. Celý závodní a reprezentační tým Aerobic team Butterfly trénují Michaela Holubcová a Alena Bedrnová.

„Pro náš klub je to nádherný úspěch, když vidíme, že naše práce má smysl a naše děvčata se posouvají a zlepšují. Velice si vážíme podpory města Poděbrady a děkujeme také panu Ivoru Poprachovi za velkou podporu,“ uvedly svorně obě trenérky.

Všechna zmíněná děvčata se připravují na letošní Mistrovství České Republiky a Mistrovství světa, které bude probíhat na konci října v Gentu.

„Děvčatům držíme palce, aby na republice i světovém šampionátu předvedla ty nejlepší výkony,“ dodaly trenérky oddílu.