Družstvo ve složení Michaela Holubcová (z Poděbrad), Nela Vohradská (z Nymburka), Andrea Švihálková (z Kladna), si ze závodů odvezlo nejcennější zlatou medaili. Tomu se říká parádní start do nové sezony…

Holky trénují pod vedením mistryně Evropy Tamary Jiříkové.

Už za pár dní čeká na poděbradský trojlístek důležitý závod v Lounech, kde budou bojovat o nominaci na mistrovství Evropy. Jen tři nejlepší týmy mohou reprezentovat Českou republiku v zahraničí a Aerobic team Butterfly má skvěle našlápnuto k tomu, aby tuto krásnou úlohu dotáhl do konce. Věřme, že to dobře dopadne.

„Zlatá medaile na prvním závodě je velkou motivací, máme před sebou spoustu práce a víme, že soupeři nám nedají nic zadarmo. Jsem ráda, že jsme tuhle trojici poskládaly, i když jsme každá z jiného města i klubu,” říká jedna ze závodnic úspěšného seskupení Michaela Holubcová z Poděbrad.

Aerobic team Butterfly se zaměřuje především na sportovní aerobik, základy gymnastiky a od září 2018 rozšiřuje své portfolio o celorepublikový projekt Děti na startu, což představuje všeobecnou pohybovou průpravu. Během osmi měsíců fungování má více než padesát členů ve věku od čtyř do osmnácti let. Děti trénují dvakrát týdně na Základní škole Václava Havla a Základní škole T. G. Masaryka v Poděbradech.

Vedoucí klubu Michaela Holubcová, která je současně choreografkou závodních sestav, je ráda, že se klubu podařilo získat na hostování do Poděbrad tak kvalitní závodnice, které se jistě stanou inspirací pro mladší vycházející sportovní naděje z Poděbrad a okolí.