Aneta Bedrnová excelovala jak v královské kategorii Youth ženy tak v kategorie trií. Tato úspěšná sportovkyně dokázala navázat na své předchozí vítězství a potvrdit svůj talent a neskutečnou dřinu, která za tímhle úspěchem stojí. „Aneta je skutečným klenotem poděbradského klubu,“ chválila svěřenkyni trenérka Michaela Holubcová.

close Aerobic team Buterfly Poděbrady slaví úspěchy na Evropě info Zdroj: oddíl zoom_in Aerobic team Buterfly Poděbrady slaví úspěchy na Evropě Dalšími zlatými medailistkami jsou Karolína Prokšová a Barbora Novotná, jejichž choreografie „Superstars" uchvátila porotu natolik, že získaly od všech rozhodčích známky nejvyšší a získaly titul mistryně Evropy v kategorii junior dua.

Stříbrné medaile vybojovalo velice kvalitní duo Kristýna Fryšáková a Klaudie Baborovská, kterým se povedlo neskutečně odcvičit finálovou sestavu a vezou ze Švýcarska stříbrnou příčku.

I v prestižní juniorské kategorii měl Aerobic team Butterfly svou zástupkyni Karolínu Prokšovou, která obsadila vynikající čtvrté místo. V nejstarší seniorské kategorii trio Natálie Vinecká, Amálie Paslerová a Anna Hejcmanová získalo pátou příčku.

Ve Švýcarsku proběhl také závod Open Novice, kde za Aerobic team Butterfly získala zlato Lila Kamelová v kategorii adult ženy. V kategorii dvojic získaly Anna Vitáková a Karolína Chmelíková stříbro, bronz brala Karolína Veselá, která získala také společně s Viktorií Chejlavovou krásné čtvrté místo ve dvojicích.

Děvčata trénují pod vedení Michaely Holubcové a Aleny Bedrnové, které pro své závodnice dělají maximum. „Jsme nesmírně pyšné na naše závodnice. Odvedly naprosto skvělou práci a jejich úspěch je zaslouženou odměnou za tvrdou dřinu a obětavost při trénincích,“ uvedla trenérka Holubcová.

„Všechna umístění jsou velkým vítězstvím. Děvčata předvedla nádherné choreografie a ukázala, že patří ke světové špičce. Děkujeme všem, kteří nás sledují a fandí a také městu Poděbrady za jejich podporu,“ přidala druhá z trenérek Alena Bedrnová.