V kategorii 8 – 10 let se na 3. místě umístila Dominika Herzánová a ve finálové patnáctce byla také Barbora Hrodková. V kategorii 11 – 13 let na skončila na pátém místě Niki Skopalíková, šestá byla Adriana Crkalová a ve finále také Betty Kárová. V kategorii 14 – 16 let brala stříbro Kateřina Martínková a v kategorii 17 a více let skončila na prvním místě Simona Sluťáková.

„Všechna děvčata tak postupují na květnové Mistrovství republiky v Praze hned z prvního kola. Těchto kol se uskuteční během jara šest po celé republice a z každého postupuje vždy patnáct finalistek na MČR,“ uvedla trenérka poděbradských děvčat Monika Sobotková.

„Blahopřejeme také našim nejmladším závodnicím narozeným v roce 2004, které si poprvé v tomto závodě zacvičily v kategorii 8 – 10 let a zvládly přechod z nejmladší kategorie Aerobik hrou na výbornou,“ měla radost Sobotková.

V kategorii Zumba do 10 let byla druhá Dominika Herzánové a v kategorii nad 11 let zabraly Poděbrady všechna přední umístění. Vyhrála Simona Sluťáková, druhá byla Kárová, třetí Crkalová a na čtvrtém místě skončila Skopalíková.