VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

27.2.2017

Nejlepší sportovec kraje: nominace je v plném proudu

Střední Čechy – Prestižní anketa Nejúspěšnější sportovec směřuje do svého krajského finále. V okresních kolech od začátku roku postupně poznávají své nejlepší. Výsledky krajského finále budou odtajněny v závěru března v Mladé Boleslavi.

25.2.2017

Atlet Vít Müller zabojuje o Evropu

Nymburk - O víkendu se koná halové mistrovství republiky v atletice dospělých. Nymburský oddíl SKP bude zastupovat Vít Müller, který se představí na trati 400 metrů.

25.2.2017

Mladí nymburští atleti ukázali svůj potenciál, získali cenné kovy na přeborech

Nymburk – Začátek sezony byl pro nymburské atlety zasvěcen Přeboru Středočeského kraje v hale, kde se postupně představili závodníci všech kategorií. A nymburský oddíl SKP se stal sběratelem cenných kovů

24.2.2017

Cyklokrosaři znají jízdní řád sezony. Mladá Boleslav přivítá domácí vrchol

Střední Čechy – Český cyklokros má za sebou možná přelomovou sezonu. V té příští se vedle Tábora, kde se v listopadu pojede mistrovství Evropy, stane jejím hlavním centrem opět i Středočeský kraj. Vedle šesti pohárových závodů bude dějištěm i mistrovství republiky. Na nedávné schůzce v Táboře se na kalendáři závodů dohodlo vedení cyklokrosové komise s organizátory.

23.2.2017

Závod Pony-games bude v Lysé se zahraniční účastí

Lysá nad Labem – V roce 2016 se při Jezdeckém festivalu v Lysé nad Labem představila disciplína pro děti jezdící na ponících – Pony-games. Ta od té doby zaznamenala dynamický rozvoj. Dobrou zprávou je, že letos opět nebude chybět, navíc s účastí zahraničních jezdců.

23.2.2017

Boxeři předvedou v Poděbradech parádní show, diváci uvidí devatenáct zápasů

Poděbrady – V sobotu 25. února se bude konat již pátý ročník boxerského galavečera a již po druhé i s profesionálním boxem a paraboxem. Akce začne v poděbradské hale Bios v 18 hodin.

21.2.2017

Dva body vůbec nic nerozluštily

Nymburk – Dva body získali volejbalisté Nymburka v dalších dvou zápasech a o záchranu v první lize budou bojovat až do samotného konce. Nymburk doma vyhrál až v páté sadě s celkem ČZU Praha B, u stejného soupeře pak prohrál jednoznačně 0:3.

18.2.2017

Nymburští siláci mají páru. Brali tři zlata a jedno stříbro

Nymburk/Frýdlant – Mistrovství republiky v klasickém benčpresu mužů a žen se uskutečnilo ve Frýdlantu. Nymburským silovým trojbojařům se opět dařilo, získali zde tři zlaté a jednu stříbrnou medaili.

17.2.2017

Repríza loňského boje o bronz hodně napoví v boji o záchranu v první lize

Nymburk – Další dva zápasy prvoligových volejbalistů Nymburka budou reprízou loňského souboje o konečnou třetí příčku. A budou hodně důležité. Nymburští borci (v tabulce 10. místo a 30 bodů) změří své síly s rezervou pražského ČZU (v tabulce 9. místo a 31 bodů). V pátek se hraje na palubovce Nymburka v hale Základní školy Komenského, o den později pak v Praze.

16.2.2017

Hledáme sportovního redaktora/redaktorku Mělnického deníku

Zajímáte se o regionální sportovní dění? Baví vás psát, fotit či natáčet krátká videa? Přidejte se k nám!

16.2.2017

Mach s Adamcem kralovali v Kluku

Kluk – Vítězem tenisového turnaje amatérských hráčů ve čtyřhře se v hale v Kluku stali Mach s Adamcem, kteří ve finále porazili mladíky Miškovského s Hoffmannem.

11.2.2017

Nymburští siloví trojbojaři měli znovu medailové žně

Svitavy – V současné době se konají republikové šampionáty v silovém trojboji v různých kategoriích a disciplínách. Ve Svitavách se konalo mistrovství republiky v klasickém benčpresu dorostu, juniorů a Masters. Zúčastnili se ho v posledně jmenované kategorii i čtyři borci Sokola Nymburk a získali dvě zlaté a dvě stříbrné medaile.

10.2.2017

Průšová je šampionkou. Chce uspět na „Evropě“

Poděbrady – Je jí šestnáct let a už má za sebou několik triumfů na mistrovství republiky. Na tom posledním v Karlových Varech opět vyhrála a stala se šampionkou. DANIELA PRŮŠOVÁ z Poděbrad se věnuje twirlingu. Nyní by ráda zabodovala na mistrovství Evropy. „Bylo by pro mě úspěchem umístit se do první desítky," dává si cíle mladá sportovkyně.

9.2.2017

Lyský Marek Schlauf se stal vicemistrem republiky

Pardubice – Mistrovství republiky juniorů ve čtyřech kulečníkových disciplínách se uskutečnilo v Pardubicích a Sportovní klub BC Lysá nad Labem měl hned dvě želízka v ohni. Jedním z nich byl Marek Schlauf (17 let) a druhým Michal Döme (14 let). Prvně jmenovaný se stal vicemistrem republiky.

9.2.2017

Osobní maxima jí vynesla pátý flek

Praha – Aneta Střísková, členka oddílu silového trojboje Sokola Nymburk, se zúčastnila pátého mistrovství České republiky v klasickém silovém trojboji dorostu a juniorů, které se konalo na pražském Chodově. A skončila na solidním pátém místě.

8.2.2017

Pět startů na republice proměnili siláci v pět titulů

Frýdlant – Oddíl PWL Vision Nutrion Frýdlant uspořádal 25. mistrovství České republiky v silovém trojboji Masters. Nymburský Sokol vyslal na tento závod pět borců. A ti přivezli pět zlatých medailí.

7.2.2017

Věchet: Tři body? To je ztráta

Nymburk /FOTOGALERIE/ – Z prvních dvou střetnutí skupiny čtyř týmů bojujících o setrvání v první lize volejbalistů vyválčili tři body. Oba dva mače dospěly do tie breaku a oba byly pořádně napínavé až do poslední výměny. První zápas Nymburka s Chocní nabídl velké drama se šťastným koncem pro hosty. Druhý duel s Teslou Pardubice byl v bledě modrém. Jen se z výhry radovali domácí.

4.2.2017

Sršeň pokořil tři rekordy. Spolu s Takáčovou získali zlato

Praha – Na pražském Chodově se uskutečnilo mistrovství republiky v klasickém silovém trojboji Masters. Z nymburského oddílu se ho zúčastnilo šest závodníků. Pět z nich získalo cennou placku, tu nejcennější brali Jaromír Sršeň a Hana Takáčová.

3.2.2017

Do Nymburka přiletí Orli

Nymbursko – Kromě volejbalu (píšeme na jiném místě této strany) můžete o víkendu vyrazit třeba na fotbalové přípravy a nebo na hokej či basketbal.

3.2.2017

Záchrana. To je hlavní meta

Nymburk – Už delší dobu je jasné, že volejbalisté Nymburka nezopakují úspěch z předešlých dvou sezon, kdy skončili celkově na třetím místě. Letos je totiž čeká pro změnu boj o setrvání v první lize. A nebude to rozhodně nic jednoduchého. To potvrdila základní část.

2.2.2017

O rekord nejprve přišel, pak ale nedal ostatním šanci

Praha – Na mistrovství České republiky v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen se představili i dva závodníci Sokola Nymburk. Hana Takáčová brala stříbrnou medaili, Pavol Demčák se stal republikovým šampionem. Klání se uskutečnilo v pražských Řepích a bylo zároveň nominační na mistrovství Evropy v Dánsku.

2.2.2017

Místo lodí „cirkulárky" na ledě. Slavný kanál hostí ledovou plochou dráhu

Štětí – Jen málokterý sport je tak závislý na počasí. To v minulých letech často vůbec nepřálo. A když, museli příznivci absolvovat daleké cestování. Letos je ovšem všechno jinak a dočkají se doslova na dohled od severních hranic Středočeského kraje – v Račicích. Řeč je o ledové ploché dráze.

1.2.2017

V Kluku se konají tenisové debly

Poděbrady – V sobotu 11. února se v tenisové hale v Kluku koná již pátý turnaj amatérských hráčů ve čtyřhře.

1.2.2017

Deník zakusil odvrácenou tvář rozstřelu a bral stříbro

Beroun – Chyběl malý kousek. Jen lépe zvládnutý penaltový rozstřel ve finále. Výběr středočeského Deníku sahal na futsalovém mistrovství republiky mediálních týmů po zopakování dva roky starého prvenství. To loňské po velkém nerváku nakonec obhájil Blesk. Ve dvacetiminutové hrací době se soupeři rozešli 2:2.

30.1.2017

Nejmladší kategorie patřila závodnicím Poděbrad

Poděbrady – V Kutné Hoře se konalo finále cvičení podle lektora Bohemia Aerobic Tour. A závodnice poděbradského oddílu aerobiku patřily ve svých kategoriích mezi nejlepší a domů si přivezly sbírku cenných kovů.

25.1.2017

Soutěž ve všestrannosti nabídne v Lysé štědrou dotaci

Lysá nad Labem – Druhý ročník halové soutěže ve všestrannosti konané v rámci Jezdeckého festivalu 2017 v Lysé nad Labem nabídne nevšedně štědrou finanční dotaci v celkové výši 30 tisíc korun, přičemž tzv. za peníze pojede nejlepších patnáct účastníků.

25.1.2017

Prücknera čeká tisíc kilometrů pod Akropolí. Po svých...

Mladá Boleslav – Svatý Klement Maria Hofbauer z Tasovic se na pouť do Říma vydal dle dostupných pramenů hned jedenáctkrát. Jedna trasa? Třináct set kilometrů. Pěkně po svých. Něco podobného čeká na začátku února ultramaratonského chodce z Mladé Boleslavi Jaroslava Prücknera. Výzva výzev. V řeckých Aténách absolvuje během čtrnácti dnů závod na 1000 kilometrů.

24.1.2017

Volejbalisté dohráli vítězně, do bojů o záchranu jdou z prvního místa

Nymburk – Body potřebovali jako sůl a získali jich šest. Volejbalisté Nymburka v posledních dvou zápasech základní části první ligy nezaváhali, na své palubovce naplno bodovali a díky tomu jsou nyní ve skupině „o záchranu" na prvním místě. Nymburský tým porazil nejprve Dobřichovice, poté i pražské MFF.

20.1.2017

Play off je pryč. Volejbalisté ale potřebují body k záchraně v lize

Nymburk – Play off je pryč, to už je jasné. Sezona ale rozhodně nekončí. Volejbalisté Nymburka musí stále bojovat o prvoligové body do tabulky. Ty totiž nutně potřebují k tomu, aby se zachránili. V posledních dvou zápasech základní části soutěže hrají na své palubovce.

19.1.2017

Pro cenu si Jan Zavadil odskočil ze soustředění

Nymburk – Je hodně mladý, ale má už za sebou velkou řadu obrovských úspěchů. Je mistrem Evropy. Je také dokonce mistrem světa. A čerstvě také nejlepším sportovcem Nymburska pro rok 2016 mezi mládežníky. Veslař lyského oddílu a český reprezentant Jan Zavadil. „Doufal jsem, že to klapne a jsem rád, že se to povedlo," řekl ke svému ocenění na trochu mimosportovním poli držitel ceny.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT