VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

25.7.2017

Štěpán Hampl: Dostat se pod deset vteřin je mým snem

Kolín /ROZHOVOR/ – Přestože se neprobojoval do finále, přesto opět ukázal svůj talent. Kolínský sprinter Štěpán Hampl zanechal na juniorském mistrovství Evropy v italském Grossetu výborný dojem.

25.7.2017

Dvojice Svoboda – Vachoušek zaskočila favorizovaný pár z Jihoafrické republiky

Poděbrady – Stejně jako v předchozích dvou letech uspořádal i letos Beachvolejbalový klub Poděbrady mužský turnaj pro registrované hráče. Letošní turnaj se mohl pochlubit mimořádně kvalitní účastí. Většina z přihlášených hráčů si drží v českém beachvolejbalovém žebříčku přední příčky a k tomu se navíc přidali i reprezentanti z Jihoafrické republiky Leo Williams a Jamaine Nadoo, kteří se chystají na světový šampionát konající se v rakouské Vídni 28. července až 6. srpna.

19.7.2017

Praha hostí světový šampionát moderních pětibojařů

Praha - Na dvě stě moderních pětibojařů do devatenácti let bojuje od úterý na pražské Julisce o tituly mistrů světa. Šampionát v Praze je největším pětibojařským závodem konaným na území České republiky za posledních devět let.

19.7.2017

Hodboď s Müller na ME medaili nezískali

Nymburk – Dvojice atletů z Nymburka reprezentovala Českou republiku na ME v atletice do 23 let v polské Bydhošti. Vítek Müller a Lukáš Hodboď se kvalifikovali s přehledem na šampionát a patřili mezi opory českého týmu. 

19.7.2017

Ve čtvrtek bude v Kolíně k vidění znovu vynikající oštěp

Kolín - Tento čtvrtek 20. července se na atletickém stadiónu Mirka Tučka uskuteční již letošní 5. vrhačský čtvrtek a přihlášky slibují znovu jako loni vynikající závod v hodu oštěpem. Po loňských velehodech Jakuba Vadlejcha a Barbory Špotákové se letos představí trojice českých oštěpařů, usilující o splnění limitů na mistrovství světa v Londýně.

18.7.2017

Kokojan získal další cenné kovy

Nymburk – Patřili k nejstarším účastníkům, ale ani věk je nezastavil. Dvojice Kokojan – Trnková v dalším díle mistrovství republiky volejbalových deblech v Jindřichově Hradci obsadila v otevřené kategorii třetí místo.

13.7.2017

Lukáše Pollerta Vltava nezlákala

Č. Budějovice /ROZHOVOR/ - Víkend bude patřit v areálu Lídy Polesné v Č. Vrbném u Č. Budějovic slalomu na divoké vodě. „A pojede se také mistrovství České republiky v paddleboardingu,“ doplňuje za pořadatele Ondřej Pinkava. Přímo u trati bude dvojnásobný olympijský medailista Lukáš Pollert, který velice ochotně odpovídal na naše dotazy.

11.7.2017

Rally v centru města vyvolala obdiv i odpor

Mladá Boleslav /ANKETA/ – Velkým lákadlem a úplnou novinkou letošního 44. ročníku Rally Bohemia byla městská rychlostní zkouška. Závodní automobily řezaly zatáčky přímo v historickém centru, jejich motory burácely uličkami a davy diváků jen potvrzovaly atraktivitu trati. Zaznívaly však i slova kritiky.

8.7.2017

Šéf českého volejbalu fandí Tyršáku

Nymburk /ROZHOVOR/ – Novým předsedou Českého volejbalového svazu se stal Marek Pakosta. V době své aktivní hráčské kariéry, v níž dosáhl nejvyšších met, trávil spoustu času v Nymburce. Kde jinde, než ve Sportovním centru na soustředěních. Svého času označoval s mírnou nadsázkou Nymburk za svůj druhý domov.

6.7.2017

Český tým se v baráži střetne se Srbskem

Nyon (Švýcarsko) - Poslední futsalové EURO 2016 se hrálo v Srbsku a Češi se tam v září vrátí. V baráži o postup na ME 2018 ve Slovinsku vyzvou Srby nejprve doma a na odvetu zamíří k soupeři. Termíny zápasů si obě země domluví během několika dní. O všem rozhodl čtvrteční los v Nyonu. 

5.7.2017

FOTO: Poděbradská liga je ve druhé polovině

Poděbrady - Poděbradská liga se o prvním červencovém víkendu přehoupla do druhé poloviny. V sobotu se odehrálo letošní třetí pokračování poděbradské ligy ve třech kategoriích Muži/Ženy/Mixy.

5.7.2017

Nohejbalisté Čelákovic podlehli Žďáru nad Sázavou

Žďár nad Sázavou - Hosté nastoupili do utkání pouze se čtyřmi hráči základní sestavy doplněnými dvěma dorostenci a podle toho to i vypadalo. 

4.7.2017

Taekwondista Ondřej Havlíček přivezl z Rakouska zlato

Rakousko – O obrovský úspěch se v červnu postarala česká reprezentace poomsae Taekwondo WTF, která z Austra Open (G-1) přivezla zlatou medaili v kategorii jednotlivců, a stříbrné medaile v kategoriích páry a týmy.

3.7.2017

Pilníkovo pozdní odpoledne osvěží parkour

Čerčany - Freestyle motokros, veleskoky na trampolíně, jezdci na BMX nebo vystoupení parkouru. Takové jsou hlavní body 12. ročníku "Pilníkova pozdního odpoledne." Tradiční adrenalinová akce se uskuteční v sobotu 8. července od 14 hodin v tréninkovém areálu v Čerčanech. Kromě exhibičních a hudebních vystoupení se uskuteční i úvodní závod mistrovství České republiky ve freestyle motokrosu. V něm je největším favoritem úřadující domácí šampion a zároveň hostitel - Petr Pilát. 

1.7.2017

Sportovní závěr školního roku: Závodníci soupeřili v orientačním běhu

Poděbrady /FOTOGALERIE/ - Závěr školního roku bývá pro základní školy příležitostí uspořádat pro žáky neobvyklé akce a jednou z nich byl letošní závod v orientačním běhu. Ve středu 28. června se na startu sešlo celkem 301 závodníků ze 3 poděbradských škol. Žáci soupeřili ve 4 kategoriích jednotlivě pro 6-9 třídy.

1.7.2017

Michal Hájek si na letní olympiádě dětí a mládeže doplaval pro tři medaile

Nymburk/Brno - Michal Hájek si svými výkony v letní sezóně vybojoval účast na Letní olympiádě dětí a mládeže v Brně. Tentokrát nereprezentoval jen Lokomotivu Nymburk, ale celý Středočeský kraj. Odpovědnost byla tedy veliká.

29.6.2017

Středočeši na olympiádě třetí nejúspěšnější výpravou. Zářili hlavně plavci

Brno – Po čtyřech dnech soutěžení ve středu večer slavnostním ceremoniálem skončily Hry VIII. letní olympiády dětí a mládeže, které pořádalo Brno. Nejúspěšnější výpravou se stala právě domácí z jižní Moravy, která ziskem 509 bodů předčila Prahu a Středočeský kraj. Mladí sportovci ze středu Čech získali 25 zlatých, 26 stříbrných a 29 bronzových medailí.

28.6.2017

Každý je vítěz, říká Petr Beier

Poděbrady - Závody celostátního žebříčku orientačních běžců měly další pokračování. Poděbrady byly zastoupeny početnou skupinou závodníků, kteří touto akcí též zakončovali program orientačního kroužku. Díky dotaci "Mladý sportovec", kterou vyhlašuje Sdružení sportovních svazů, mohl být realizován program pravidelných tréninků a účasti na závodech. Pro Poděbraďáky nový sport zaštiťuje klub Běhej Poděbrady a pod vedením licencovaných trenérů již sbírá první nadějné výsledky.

24.6.2017

Pět mistrovských titulů patří Simoně Dobrkovské

Plzeň – Plavkyně Lokomotivy Nymburk Simona Dobrkovská zářila na Letním Poháru Čech jedenáctiletého žactva v Plzni, kam se sjeli nejlepší plavci z Čech, aby si poměřili své síly. V silné konkurenci Dobrkovská pětkrát ukázala svým soupeřkám záda a tím vybojovala pět mistrovských titulů.

23.6.2017

Finále bylo ryze kostomlatské

Hrochův Týnec – V zámeckém parku v Hrochově Týnci se poprvé konal Čapkovský turnaj v pétangue mixových trojic. Jeho vítězem se stali Rudolf a Alena Vaníčkovi z Kostomlat. Spolu s nimi hrál v týmu Rus Dmitrij Žilin.

23.6.2017

Nabitý sportovní víkend: Streetball, malá kopaná nebo klání starých gard

Nymbursko - Nadcházející víkend nabízí řadu možností, kam vyrazit za sportem. 

23.6.2017

Karel Ruso vstoupil do síně slávy federace

Nymburk – Nejvyššího ocenění, kterého může dosáhnout silový trojbojař starého kontinentu, se dostalo nymburskému borci Karlu Rusovi, který byl uveden do síně slávy EPF (European Powerlifting Federation).

22.6.2017

Réma ožije streetballovým turnajem a paddlebordingem

Nymburk – Možná se pro neznalce jedná o nic neříkající aktivity, ale pro nadšence nových sportovních odvětví je volba programu na sobotu 24. června jasná. Basketbalové kurty na Remanenci budou opět po roce hostit turnaj ve streetballu, tedy basketbalu 3 na 3. Zároveň by bylo hříchem nevyužít krásného prostředí kurtů u Labe a nevyzkoušet si paddleboarding, tedy hezky česky řečeno „pádlování na desce ve stoje".

22.6.2017

Byla to bitva. Čelákovice smetly dalšího soka

Čelákovice – Ne zcela v kompletních sestavách nastoupily týmy k Spartaku Čelákovice a Karlových Varů k jedenáctému kolu extraligové soutěže nohejbalistů. Hostům chyběl Medek, domácím Kaděra. Méně to vadilo domácím borcům, kteří vyhráli. Čelákovice zatím jedenáct zápasů neprohrály. Parádní série.

17.6.2017

Bravo! Michal Hájek se stal republikovým šampionem

Nymburk – Plavci Lokomotivy Nymburk bojovali v Pardubicích a v Ostravě, kde se konala Mistrovství republiky žactva. Nejlepšího výsledku dosáhl Michal Hájek, který svým famózním výkonem na trati 100 metrů prsa vybojoval mistrovský titul.

16.6.2017

Přijďte se pobavit, zaběhat si a navíc podpořit dobrou věc do Poděbrad

Poděbrady – Přijďte se pobavit a podpořit dobrou věc. V lázeňském městě se koná třetí ročník charitativního běhu Run For Help Poděbrady.

15.6.2017

Nohejbalisté Čelákovic neprohráli už deset zápasů

Čakovice - Ani v desátém utkání základní části extraligy neokusili nohejbalisté Spartaku Čelákovice hořkost porážky a z horké půdy v Čakovicích si přivezli po zásluze oba body.

13.6.2017

OBRAZEM: Známé osobnosti hrály exhibici

Nymburk - Po 23 letech se na nymburském náměstí Přemyslovců hrála plážová odbíjená. Tuto nevšední sportovní podívanou vytvořili pro veřejnost volejbalisté Jindřich Licek a Vojtěch Věchet. V pondělí se proti sobě postavila zajímavá tříčlenná družstva.

12.6.2017

Predrag Benáček skončil na lavičce Kolína

Kolín – Přestože splnili cíl a postoupili do play off, došlo na lavičce basketbalistů Kolína ke změně. Po devíti letech opouští mužstvo trenér Predrag Benáček.

12.6.2017

Středočeský kraj přivítá Olympijský běh,v celém Česku poběží desítky tisíc lidí

Střední Čechy - Blíží se unikátní sportovní událost. Tisíce běžců, mezi nimi i mnoho účastníků olympijských her, vyběhnou ve středu 21. června v 18 hodin na tratě závodů T-Mobile Olympijského běhu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT