VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

7.9.2017

Nymburk hostí turnaj v bandy

Nymburk – Za účasti šesti týmů se o víkendu uskuteční na nymburském zimním stadionu třetí ročník turnaje v bandy hokeji. Představí se zde celky Česka, Slovenska, Německa, Švýcarska, Pervouralsk Veterans a Stroimash.

7.9.2017

Kanoistika má velkou tradici a za sebou pořádné úspěchy

Nymburk /ROZHOVOR/ – Jedním z nejúspěšnějších oddílů na okrese, ne-li tím úplně nejúspěšnějším, je oddíl rychlostní kanoistiky Lokomotiva Nymburk. Klub vychoval a stále vychovává velkou řádku reprezentantů. A nutno říct, že velice úspěšných.

7.9.2017

Běchovice se blíží, v pondělí uzavřou přihlášky

Praha – Ještě do pondělí 11. září máte možnost přihlásit do legendárního běžeckého závodu Praha – Běchovice. Jeho 121. ročník se letos uskuteční v neděli 24. září a bude zároveň organizován jako mistrovství republiky v silničním běhu. 

6.9.2017

Nepovedený závěr je varováním

Čelákovice – Extraligoví nohejbalisté Spartaku Čelákovice disponují v této sezoně silným týmem, o čemž svědčí fakt, že si dovolili nechat na lavičce náhradníků Spilku a do začátku také Kolenského. Přesto dokázali v průběhu zápasu s týmem Šacungu Benešov vést 4:1 a 5:.

1.9.2017

Atleti Hodboď a Müller brali bronz

Nymburk – Čtvrtkaři z Nymburka Lukáš Hodboď a Vítek Müller spolu s Filipem Šnajdrem a Janem Tesařem obsadili nečekané třetí místo v soutěži štafet 4 x 400 metrů na Světové univerziádě v Taipei.

30.8.2017

Čelákovické formace patřily mezi nejlepší, áčko je vicemistrem republiky

Český Brod – Jednou z hlavních událostí nohejbalové sezony bylo bezesporu Mistrovství České republiky trojic v Českém Brodě. Čelákovický klub nominoval tři formace a všechny bojovaly o příčky nejpřednější. Klání se zúčastnilo dvacet týmů.

28.8.2017

Ptali jste se on-line Martina Fuksy

Nymburk /ON-LINE ROZHOVOR/ - Rychlostní kanoista z Nymburka Martin Fuksa se stal opět mistrem světa na jeho oblíbené trati 500 metrů. Navíc doma v České republice. A ke zlatu přidal i stříbro na kilometrové trati. A právě on se podělil se čtenáři Nymburského deníku o své dojmy. Ve čtvrtek od 8.30 do 9.30 hodin odpovídal při online rozhovoru na vaše dotazy.

27.8.2017

Šest! Medailové žně na mistrovství světa v Račicích předčila všechna očekávání!

Račice /FOTOGALERIE/ - Dva světové tituly a další čtyři cenné kovy k tomu. Češi zažili na mistrovství světa v rychlostní kanoistice doma v Račicích medailové žně.

25.8.2017

Základ pro strongman získal Fabián na vodě

Nymburk /ROZHOVOR/ – Pochází z Křince a několik let žil také v Nymburce. MARTIN FABIÁN se věnuje strongman sportu. „Naplňuje mě svými neomezenými možnostmi,“ říká o svém sportu neslyšící sportovec, který si občas zatrénuje v Sadské.

25.8.2017

Přesný byl Zdeněk Jeřábek

Křinec – Na sportovní střelnici v Křinci se uskutečnil 21. ročník memoriálu gen. Vladimíra Přikryla ve střelbě z malorážní pušky LM 30 ran vleže. První místo si vystřílel Zdeněk Jeřábek ze SSK Cosmanos nástřelem 267 bodů. Na druhém a třetím místě skončili domácí střelci Jiří Svoboda a Miroslav Hurych nástřelem 266 bodů. O druhém místě rozhodoval počet desítek a Svoboda měl o jednu více.

25.8.2017

Poděbradské klání patřilo Ditrychovi

Poděbrady – Sportovně střelecký klub Bohemia Poděbrady pod záštitou Města Poděbrady a dalších organizací uspořádal již tradiční setkání sportovních střelců z celé České republiky. Soutěže se účastnilo na devadesát sportovců, kteří soutěžili ve střelbě ze sportovní a libovolné malorážky 60 ran vleže a třípolohovém standardu 3x20 (20 ran vkleče, 20 ran vleže a 20 ran ve stoje). 

23.8.2017

Hodboď a Müller startují na univerziádě

Nymburk – Do sedmnáctičlenné české výpravy atletů na světovou univerziádu, která probíhá ve městě Thai-Pei se probojovali také dva atleti z Nymburka.

23.8.2017

Rezerva Spartaku o třetí flek nepřijde

Čelákovice – K poslednímu utkání sezony ve druhé lize přistoupili nohejbalisté čelákovické rezervy velmi zodpovědně a do Vsetína odjeli již o den dříve.

23.8.2017

Držme palce! Na mistrovství světa v Račicích startuje osm odchovanců Lokomotivy

Nymburk – Po devětapadesáti letech se koná v České republice mistrovství světa v kanoistice. A bude u toho i osm závodníků, kteří jsou odchovanci nymburské Lokomotivy. „Je to něco úžasného,“ shodují se Josef Fuksa, předseda Lokomotivy, který jede do dějiště šampionátu jako jeden z trenérů, a Martin Fuksa, hlavní česká medailová naděje.

16.8.2017

Sešlost ukázala nejvíce nohejbalového umu

Všechlapy – Ve sportovním areálu ve Všechlapech konal už jedenáctý ročník nohejbalového turnaje trojic, který byl již posedmé věnován památce kamaráda Františka Bendla. Vítězem se stalo mužstvo s názvem „Sešlost“ ve složení Jaroslav Daněk, Jan Černý a Karel Horáček.

8.8.2017

Cyklotour Kolín tuto sobotu na nové trati

Kolín - Již tuto sobotu se opět roztočí kola dětských cyklistických závodů s přátelskou atmosférou známých jako Cyklotour Kolín.

8.8.2017

Kam z rozcestí na moravském poli?

Brno /FOTOGALERIE/ – Uběhlo deset let od chvíle, co v brněnské Velké ceně silničních motocyklů usiloval Lukáš Pešek o historicky první české vítězství na novodobém Masarykově okruhu, a dojel třetí. V letošním ročníku, v němž jsme měli zastoupení ve všech kategoriích, skončili naši jezdci hlouběji než jindy v poli poražených. Snad s jednou výjimkou však o zklamání nemluvili. A hlavu už měli plnou nejen dalších závodů, ale především klíčových rozhodnutí.

4.8.2017

Chystá se: Všechlapská šlapka je už blízko

Všechlapy – Závod horských kol Všechlapská šlapka, který stále nabírá na atraktivnosti a v hlavní kategorii se ho účastní okolo stovky cyklistů, se letos uskuteční v sobotu 26. srpna. 

4.8.2017

Na Jíváku se bude hodně sportovat

Jívák - Jívácký osadní klub pořádá v sobotu 5. srpna od 9 hodin na kurtech na Jíváku tradiční volejbalový turnaj, ve kterém si to rozdají muži a ženy. Přihlášky pořadatelé přijímají na místě do 8.30 hodin.

3.8.2017

Dračí loď Nymburka ověnčily cenné placky

Nymburk – Čtyři cenné kovy si přivezla posádka nymburské dračí lodě z klubového mistrovství Evropy, které se konalo ve francouzském Divonne-les-Bains. Tři třetí místa a jedno druhé jsou parádní vizitkou Dragon Teamu Nymburk. „Určitě jsme spokojeni. Ale rezervy tam ještě máme,“ uvedl kormidelník nymburské lodi Martin Veleta.

2.8.2017

Bylo to drama. Dvojice Horáček – Koutek vyhrála o jediný bod

Sadská – Už osmnáctý ročník míčového sedmiboje „O putovní pohár města Sadské“ se konal v Sadské. Na startu se objevilo pouze jedenáct dvojic, až na Kyncla chyběli loňští medailisté, a tak se ve vyrovnaném startovním poli rozpoutal tuhý boj o příčky nejvyšší.

1.8.2017

Skokový pohár ve Zduchovicích přinese vysokou kvalitu

Zduchovice - O šesté kolo Českého skokového poháru, které se koná od 3. do 6. srpna ve Zduchovicích u Kamýku nad Vltavou, je mezi jezdci velký zájem. Na start Velké ceny se postaví šest desítek dvojic a mezi nimi nebudou chybět například letošní medailisté z MČR.  

31.7.2017

Skokan Jan Bílý: Člověk se nesmí nechat výškou pohltit

Hřiměždice /FOTOGALERIE/ - Soupeřit ve skocích do vody bude první srpnový víkend v lomu v Hřiměždicích na Příbramsku evropská i světová závodnická špička. Na otázky Deníku před akcí odpověděl český závodník Jan Bílý, který se již v minulosti umístil na prvním místě mezi českými borci .  

31.7.2017

Skokanská elita se divákům předvede v lomu

Střední Čechy /FOTOGALERIE/ - První srpnový víkend se uskuteční v hřiměždickém lomu na Příbramsku tradiční akce Desperados Highjump 2017. Diváci se na ni sjíždějí nejen z celých středních Čech, ale i odjinud. Soupeřit tu ve skocích do vody bude evropská i světová závodnická špička.  

28.7.2017

Na Jíváku se bude hodně sportovat

Jívák - Jívácký osadní klub pořádá v sobotu 5. srpna od 9 hodin na kurtech na Jíváku tradiční volejbalový turnaj, ve kterém si to rozdají muži a ženy. Přihlášky pořadatelé přijímají na místě do 8.30 hodin.

27.7.2017

Tři stovky cyklistů objedou Česko! Zavítají do Holašovic

Střední Čechy - Prvního srpna dopoledne se v Břevnovském klášteře v Praze rozezní varhany. Převor požehná třem stovkám cyklistů před startem pátého ročníku Metrostav handy cyklo maratonu okolo Česka.

25.7.2017

Z toho padá čelist. Za 24 hodin zvládla Kašparová přes 200 kilometrů!

Kladno – Legendární voják Feidipídés doběhl více než 40 kilometrů z Marathonu do Atén, aby zvěstoval svému lidu, že řecká armáda porazila Peršany. A totálním vyčerpáním naposledy vydechl. Vítězové ultratrailového republikového šampionátu z Kladna zvládli o víkendu kilometrů zhruba pětkrát víc, na obranu Feidipídea ale dodejme, že neměli jako on v nohách předešlé dvě cesty z Atén do Sparty a zpět. I tak nad jejich výkony zůstává rozum stát.

25.7.2017

V dotační kauze byl obviněn šéf českého sportu Miroslav Jansta

Kauza s dotacemi pro sport nabírá na obrátkách. Po (dnes už bývalém) šéfovi českého fotbalu Miroslavu Peltovi a dalších osobách policie obvinila dalšího prominentního představitele tuzemského sportu.

25.7.2017

Štěpán Hampl: Dostat se pod deset vteřin je mým snem

Kolín /ROZHOVOR/ – Přestože se neprobojoval do finále, přesto opět ukázal svůj talent. Kolínský sprinter Štěpán Hampl zanechal na juniorském mistrovství Evropy v italském Grossetu výborný dojem.

25.7.2017

Dvojice Svoboda – Vachoušek zaskočila favorizovaný pár z Jihoafrické republiky

Poděbrady – Stejně jako v předchozích dvou letech uspořádal i letos Beachvolejbalový klub Poděbrady mužský turnaj pro registrované hráče. Letošní turnaj se mohl pochlubit mimořádně kvalitní účastí. Většina z přihlášených hráčů si drží v českém beachvolejbalovém žebříčku přední příčky a k tomu se navíc přidali i reprezentanti z Jihoafrické republiky Leo Williams a Jamaine Nadoo, kteří se chystají na světový šampionát konající se v rakouské Vídni 28. července až 6. srpna.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT