VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

včera 06:15

Němeček chtěl do semifinále, stop mu vystavilo krvácení

Nymburk – Na základě zlaté medaile organizace Shooto Japan, kterou odchovanec oddílu Junior MMA Nymburk Jiří Němeček (18 let) získal na Mistrovství MMA v Hong Kongu letos v květnu, byl jako vítěz váhové kategorie 70,3 kg pozván na celonárodní finále Mistrovství Japonska, kde se utkali vítězové regionálních kol celého Japonska této organizace za celý rok 2017.

20.10.2017

Javůrek: S Berdychem mám kladnou bilanci

Kolín – V mládí se na turnajích potkával s Berdychem, Rosolem, Hradeckou, Strýcovou nebo Hlaváčkovou. Zatímco výše zmínění cestují po světě a vydělávají velké peníze, on pověsil tenis na nejvyšší úrovni na hřebík. Natrvalo se usadil v klubu LTC Kolín, kde je členem výboru, hrajícím kapitánem dospělých a také profesionálním trenérem.

20.10.2017

Konšelová: Plavání je individuální sport, a to mi vyhovuje

Nymburk /ROZHOVOR/ – Patří mezi současné nejzářivější hvězdy plaveckého oddílu Lokomotiva Nymburk. TEREZA KONŠELOVÁ sbírá medailová umístění jako na běžícím páse. Mezi své největší dosavadní úspěchy řadí čtyři republikové tituly.

20.10.2017

Plavecký oddíl je stejně starý jako bazén

Nymbursko – Plavání je pohyb, pomocí kterého se lidé a zvířata dokážou přemisťovat ve vodě pouze pohyby vlastního těla. To se dovíte na Wikipedii. Je to také olympijský sport. Závodí se v mnoha disciplínách na různých tratích.

17.10.2017

Spartak do finále nepostoupil, zahraje si o bronz s Modřicemi

Čakovice – Semifinále je rozhodnuto a Čelákovice do finále extraligy nepostoupily. Symbolicky skončilo ve třetím setu na devítkách a opět to bylo hodně vyrovnané utkání a opět v něm byli úspěšnější domácí borci. Nohejbalisté Spartaku prohráli v Čakovicích ve třetím rozhodujícím mači.

13.10.2017

Na republikovém šampionátu braly brambory

Poděbrady - Děvčata poděbradského oddílu začala bojovat na mistrovství republiky ve sportovním aerobiku a fitness v Plzni.

13.10.2017

Demčák ze sebe vydal všechno. Byl sedmý

Nymburk – Člen nymburského Sokola Pavol Demčák se zúčastnil v běloruském Minsku nejvyšší soutěže v klasickém silovém trojboji (bez podpůrných dresů) mistrovství světa. A vedl si výborně. Skončil na sedmém místě.

13.10.2017

Spartan Race. Fenomén doby, nebo budoucí olympijský sport?

Střední Čechy /INFOGRAFIKA/ – Extrémní překážkové závody Spartan Race se v České republice běhají od roku 2014. Od té doby se z lidí říkající si spartani stala komunita, která jen na sociálních sítích čítá téměř sto tisíc lidí.

12.10.2017

Martinu Šukovou baví porážet chlapy

Nymburk /ROZHOVOR/ – Česká atletická juniorská reprezentantka v běhu na 3000 metrů překážek, připravující se v SKP Nymburk, má jako druhý sport brutální závody v délce přes 25 kilometrů s překážkami. MARTINA ŠUKOVÁ z Budiměřic přičichla ke Spartan Race a slaví úspěchy.

12.10.2017

Spartan Race. Fenomén doby nebo budoucí olympijský sport?

Střední Čechy – Extrémní překážkové závody Spartan Race se v České republice běhají od roku 2014. Od té doby se z lidí říkající si spartani stala komunita, která jen na sociálních sítích čítá téměř sto tisíc lidí.

11.10.2017

Nohejbalisté zabrali a semifinálovou sérii vyrovnali

Čelákovice – V odvetném semifinálovém zápase se více dařilo nohejbalistům Spartaku Čelákovice až v samém závěru, kde mocným finišem v podobě tří bodů v řadě strhli vítězství na svou stranu. Domácí extraligoví borci porazili Čakovice a sérii vyrovnali na 2:2. Rozhodne třetí utkání.

10.10.2017

Radoň: Ze svého slovníku jsem odstranil slovíčko nejde

Nymburk /ROZHOVOR/ – Pádlo a loď pověsil na hřebík ve třiceti letech. JAROSLAV RADOŇ z Nymburka se rozhodl skončit s aktivní kariérou kanoisty. A sáhl po nové výzvě. Už šest měsíců je trenérem reprezentace Indonésie. Pořádné dobrodružství.

7.10.2017

Šeherezády byly zlaté

Poděbrady - V Lounech se konal závod druhé výkonnostní třídy Českého svazu aerobiku. Oddíl aerobiku TJ Sokol Poděbrady měl v kategorii 8 - 10let tři želízka v ohni. V kategorii fitness týmů skladba Šeherezády přivezla zlaté medaile.

7.10.2017

Devadesát dětí zápolilo O nejlepšího atleta Nymburka

Nymburk - Přes chladné a deštivé počasí se na start letošních závodů O nejlepšího atleta Nymburka, které proběhly na tartanovém oválu Sportovního centr, postavila devadesátka závodníků a závodnic ze třinácti oddílů.

7.10.2017

Deset bodů chybělo chlapcům na bronz

Beroun - Do finále atletického přeboru Středočeského kraje družstev mladších žáků a žákyň, které proběhlo v Berouně, postoupila dvanáctka nejlepších družstev, včetně obou družstev SKP.

6.10.2017

Vítězství slavila Piroutkova agresivní hra

Nymburk - Na nymburské Remanenci se konal již šestý ročník Memoriálu Radka Mizlera. Turnaje jednotlivců, který je vzpomínkou na bývalého spoluhráče, parťáka a kamaráda, Radka „Mízu“ Mizlera. Zároveň je tento turnaj přípravou na nadcházející stolně-tenisovou sezonu.

6.10.2017

Do Křince si přijel Blažka pro výhru z Liberce

Křinec – Na sportovní střelnici v Křinci se uskutečnil patnáctý ročník Křinecké trefy ve střelbě sportovní pistole 30+30 ran. Soutěže se zúčastnilo pětadvacet střelců střelců a první místo si vystřílel liberecký Jiří Blažka výsledkem 569 bodů (285 mířenka a 284 otočné terče). 

6.10.2017

Petr je mistrem republiky

Most – Poslední závod Českého poháru kanoistů v roce 2017 se uskutečnil v Mostu na jezeře Matylda. A nymburští závodnici slavili opět úspěchy.

5.10.2017

Atletika láká. Je o ni zájem

Nymbursko – Atletika je velice masový sport. Je to zábava pro malé i velké. A sdružuje několik disciplín. Naplno se jí věnují v nymburském klubu SKP, kde vyrůstají čeští reprezentanti.

4.10.2017

Spartak zklamaly dvojky, proto padl

Čakovice – V prvním semifinálovém zápase extraligy nohejbalistů se více dařilo hráčům Čakovic, kteří získali po zásluze první bod. Čelákovice tam mají co napravovat.

3.10.2017

FOTO: Teslu sfoukli, na Beskydy ale neměli

Nymburk – S bilancí jedné výhry a jedné porážky vyvázli volejbalisté Nymburka z dalších dvou duelů první ligy. Takže se jim vedlo stejně jako v prvním dvoukole. Borci Nymburka nejprve porazili na své palubovce Teslu Brno jednoznačně 3:1, pak ale stejně snadno prohráli s hlavním favoritem soutěže, celkem Beskydy 0:3.

29.9.2017

FOTO: Klan Fuksů se poprvé projel na jedné lodi

Nymburk - Jedinečnou posádku čtyřkanoe zažilo Labe v Nymburce. Do elegantní lodě zaklekli děda Josef, otec Petr, bratři Petr a Martin Fuksové. Známý vodácký klan, vlastnící řadu titulů mistrů republiky, ale i světa (ten poslední urval pro sebe a českou kanoistiku Martin na nedávném šampionátu v Račicích), splnil přání nejstaršímu, trenéru a předsedovi nymburského oddílu Josefu Fuksovi (71) svézt se s rodinnými příslušníky v jedné lodi. Ale třeba nezůstane jen u exhibiční jízdy, Josef má v hlavě účast na příštím mistrovství republiky. A ostatní členové posádky to nevylučují.

29.9.2017

Úspěchy Poděbrad na sebe nenechaly dlouho čekat

Poděbrady – Podzimní sezona aerobiku se rozběhla na plné obrátky a poděbradské závodnice sklidily první úspěchy.

28.9.2017

Tesla a Beskydy prověří volejbalisty

Nymburk – Po výhře nad KP Brno a porážce od Starého Města budou hrát volejbalisté Nymburka další dva zápasy první ligy na své palubovce v Základní školy Komenského. V pátek od 19.45 hodin budou hostit tým Tesla Brno, o den později pak mužstvo Beskyd. Toto utkání začne prvním servisem v 18 hodin.

28.9.2017

Na Milovické míli protáhnete své tělo

Milovice – Sportovní klub Target sport Milovice pořádá devátý ročník tradičního běžeckého závodu pro všechny věkové kategorie pod názvem Milovická míle. Start sobotního závodu je ve 13 hodin na Hakenově stadionu.

28.9.2017

Kajakář Hradil byl mezi nadějemi druhý

Račice – Závody Olympijských nadějí v rychlostní kanoistice se v letošním roce uskutečnily v České republice. V Labe aréně v Račicích se sešli mladí sportovci dvaatřiceti států celého světa, aby mezi sebou poměřili svou výkonnost. Jedná se o věkovou kategorii patnáct až sedmnáct let.

27.9.2017

Šestnáctá výhra v řadě znamená postup do semifinále

Český Brod – Odvetný zápas play off extraligy nohejbalistů vyzněl lépe pro hostující mužstvo z Čelákovic. Spartak zvítězil a na zápasy vyhrál dva nula. Tento zápas byl zajímavý ze dvou důvodů - jednak čelákovičtí borci mohou slavit postup do semifinále a navíc do statistiky se jim zaznamená šestnáctá výhra v řadě. A uvidíme v sobotu v Čakovicích při semifinále, zda jim tato série vydrží.

25.9.2017

OBRAZEM: Hořátevský závod dojelo 178 cyklistů

Hořátev - Závod na horských kolech, Memoriál Jiřího Ponce Hořátevská rovina, je jedním ze dvou závodů po Všechlapské šlapce, které patří do seriálu Nymburk Holohnát Tour. Do tohoto závodu se přihlásilo 202 jezdců ze všech kategorií, z toho 178 dojelo a jejich výsledky byly započítány. Trať dlouhou přes 40 kilometrů nejrychleji zdolala čtveřice jezdců Jakub Kavalír, Michael Kubín, Michal Zápotocký a Jan Horáček, jejichž dojezdové časy se lišily pouhými vteřinami. Nejrychlejší Jakub Kavalír z KC Kutná Hora dojel do cíle za 1:22:03, „nejpomalejší“ z této úvodní skupinky, Jan Horáček, byl o pouhých 5 vteřin horší. Nejrychlejší mezi ženami byla Kateřina Serbusová ze Semic, která trať zdolala za 1:36:58.

22.9.2017

Turnaj „starých pánů“ ovládl na zelených stolech Havránek

Písková Lhota – Oddíl stolního tenisu Sokol Písková Lhota uspořádal osmý ročník Veterániády, turnaj hráčů starších šedesáti let. Za účasti osmnácti hráčů okresů Nymburk a Kolín, kteří mezi sebou svedli tuhé boje, se již potřetí v historii stal vítězem Stanislav Havránek ze Sokola Starý Kolín.

22.9.2017

Dračí loď prokázala suverenitu

Nymburk – Dragon team Nymburk se zúčastnil mistrovství České republiky dračích lodí na národním kanoistickém olympijském kanále v Račicích. A bylo to velice úspěšné vystoupení. Nymburk získal v deseti závodech pět titulů, dvakrát byl druhý, dvakrát třetí a jednou pátý. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení