VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

dnes 08:00

Demčák a Takačová byli zlatí

Bohumín – Českomoravský pohár v klasickém (RAW) silovém trojboji mužů a žen se konal v Bohumíně. Na soutěži se představili i dva borci Sokola Nymburk.

dnes 06:21

Osobní rekordy vynesly Střískové bronzovou medaili

Frýdlant – S blížícím se koncem roku se ve Frýdlantu uskutečnila pohárová soutěž Vision Nutrition RAW 2017, což je soutěž v silovém trojboji dorostu a juniorů. Zúčastnila se ho i dorostenka Sokola Nymburk Aneta Střísková, dcera dlouholetého trojbojaře Františka Střísky. Vedla si neobyčejně dobře, vytvořila si ve všech třech disciplínách osobní rekordy a za svůj trojboj 270 kilogramů brala bronzovou medaili.

včera 11:03

Na silvestra se můžete jít proběhnout

Poděbrady – Po vánočních svátcích je vždy potřeba nějaké to kilo shodit. Ideální je k tomu Silvestrovský lázeňský běh, který se koná 31. prosince na kolonádě a pořádá jej Město Poděbrady a Poděbradská sportovní s.r.o..

včera 10:34

Futsaloví junioři poslední zápas v Maďarsku vyhráli a slavili druhé místo

Budapešť (Maďarsko) - Česká futsalová reprezentace do 19 let zakončila Turnaj 4 zemí v Maďarsku nedělním vítězstvím nad Slovenskem.  

včera 09:01

Děti budou skotačit, vyrábět a shlédnou zápas o body

Nymburk – ČEZ Basketball Nymburk ve spolupráci s BA Nymburk a Sportovním centrem v Nymburce, za finanční podpory města Nymburk uspořádá v sobotu 16. prosince od 12 hodin již pátý Dětský den ve Sportovním centru v Nymburce. 

včera 06:56

Turnaj ve squashovém fotbale vyhrál Skryja už počtvrté

Poděbrady – Obliba squashového fotbalu v Poděbradech roste. O tento zajímavý a fyzicky velmi náročný sport se zajímá stále více hráčů a to i z řad mladých. Druhou desetiletku svého trvání odstartoval Sametový turnaj.

8.12.2017

Trojbojaři Nymburka jsou třetí, rezerva se zachránila

Lukov – V městečku Lukov u Zlína se konalo mistrovství republiky v silovém trojboji družstev. Závodilo zde deset nejlepších týmů z Čech a Moravy. A mezi nimi byla i dvě družstva Sokola Nymburk.

7.12.2017

Rybáři mířili do terče

Nymburk - V Nymburce se konaly halové závody mládeže v rybolovné technice. Tato soutěž byla finančně podpořena místní organizací ČRS v Nymburce.

7.12.2017

Karatisté Sadské mají čtyři tituly

Sadská – V Karlových Varech se konalo Mistrovství republiky Českého svazu karate všech věkových kategorií, kterého se zúčastnilo přes sedm set nejlepších českých karatistů z osmdesáti sedmi českých klubů. Čtyři tituly brali borci ze sadského oddílu.

6.12.2017

Demčák je mistrem Evropy v benčpresu

Nymburk – Ve Finsku se konal evropský šampionát v klasickém benčpresu. 

5.12.2017

FOTO: Nejlepším brankářem turnaje byl cirkusový žonglér Patrik

Poděbrady – Již jednatřicátý Kevin cup se konal ve sportovní hale Bios Poděbrady. Pořadatelem je už sedmnáct let Poděbradský fan club Red Horses Sparta Poděbrady. Vítězem klání v malém fotbale se stalo družstvo Křečkováci. To porazilo tým AFK Mojzrovo 4:1.

4.12.2017

Anketa nejlepších sportovců slaví kulatiny. Rozjede se po dvacáté

Nymburk – Populární anketa Nejúspěšnější sportovec roku slaví sympatické kulaté narozeniny. 

4.12.2017

FOTO: Nejlepší tipéři mají své ceny, tu dostal také premiérově tým

Nymburk – Pohodové posezení v jedné z nymburských restaurací. Hlavní téma bylo fotbal. To bylo slavnostní vyhlášení nejlepších hráčů v oblíbené Tiplize.

4.12.2017

Volejbalisté urvali důležitou výhru, na druhého pak neměli

Nymburk – Z dalších dvou zápasů vyválčili tři body a v tabulce se posunuli na sedmé místo zaručující play off. Prvoligoví volejbalisté Nymburka zvítězili na palubovce Tesly Brno, pak padli podle předpokladů s druhým týmem tabulky, družstvem Beskyd. Lídrem jsou Dobřichovice.

2.12.2017

Karel Ruso je v síni slávy, Krejča byl na Evropě zlatý

Plzeň – Mistrovství Evropy v silovém trojboji Masters se konalo v Plzni. Velmi významné závody to byly pro nymburského siláka Karla Ruso, neboť zde dostal plaketu „Hall of fame“ z rukou vrcholných představitelů evropské federace a byl uveden do síně slávy EPF mezi šestnáct mužských ikon evropského silového trojboje ve čtyřicetileté historii federace.

28.11.2017

Vrbenský se prosadil na Grand Slamech

Poděbrady – Odchovanec a člen tenisového klubu LTC Poděbrady Michael Vrbenský (ročník 1999 a první dorostenec v ČR), registrovaný hráč TK Sparta Praha, po úspěších na několika zahraničních juniorských turnajích ITF se posunul na juniorském světovém žebříčku do padesátého místa a kvalifikoval se tak v letošním roce na juniorské světové turnaje té nejvyšší kategorie – na Grand Slamy. A v nich se vůbec neztratil, naopak dosáhl vynikajících výsledků.

27.11.2017

FOTO: Pět bodů přiblížilo volejbalisty k play off

Nymburk – Pět bodů si po dalších dvou zápasech první ligy připsali do tabulky volejbalisté Nymburka. Ti porazili Brno hladce 3:0, pak vyhráli v pětisetové bitvě nad Starým Městem 3:2. „Jsou to pro nás velice důležité body. Nyní jsme na osmé příčce, a jsme na dostřel na pátou pozici, bodový rozdíl je minimální,“ je spokojený předseda nymburského volejbalového klubu Vojtěch Věchet.

24.11.2017

Poděbradská Bedrnová získala titul Minimiss Aerobic

Poděbrady – V Mladé Boleslavi se konal poslední závod druhé výkonnostní třídy ve sportovním aerobiku. V této třídě celou sezonu soutěžila poděbradská Aneta Bedrnová a sezonu zakončila druhým místem z třiadvaceti závodnic. Tím si zajistila postup do první výkonnostní třídy.

23.11.2017

Nohejbalová mládež prostě není, poslední ročník dorostu skončil

Nymbursko – Spousta lidí má nohejbal jako doplňkový, odpočinkový nebo rekreační sport. Dá se hrát jen tak na ulici, na koupalištích, na malých placech mezi domy. Na mezinárodní úrovni je ale Česká republika velikánem. Svědčí o tom třeba mistrovství světa juniorů a žen, které se konalo minulý týden v Nymburce. Česká trikolóra zde brala pětkrát zlato ze šesti možných. Muži patří pokaždé mezi pilné sběratele cenných kovů na mistrovství světa i Evropy.

23.11.2017

Volejbalisté cestovat nemusí, hrají doma

Nymburk – Přestávka přišla vhod, nyní už se jde opět do boje o body. První volejbalová liga pokračuje zápasy třináctého a čtrnáctého kola. A borci Nymburka budou hrát obě střetnutí na své palubovce v hale ZŠ Komenského.

23.11.2017

Studium či řežba o každý gól. Učitelé se utkali s olympioniky i zasedli do lavic

Praha-západ /FOTOGALERIE/ – Očekával spíš volnější tempo a zábavu než řežbu o každý balon. Jenže čeští učitelé tělesné výchovy v sobě probudili vítězného ducha.

23.11.2017

Legendární Antonín Čermák oslavil osmdesátiny

Nymburk – Mezi velmi známé a uznávané osoby sportovního prostředí patří Antonín Čermák. Ten před pár dny oslavil významné jubileum. Zapít mohl své osmdesáté narozeniny.

23.11.2017

Krajský futsal: Bitvu o čelo přeboru ovlivnilo vyloučení

Střední Čechy – Střídání stráží. Středočeský přebor futsalistů hlásí po sedmém kole nový celek na vedoucí pozici. Brandýsek vyslala do čela výhra nad MCE Slaný.

21.11.2017

Česká trikolóra zazářila, týmy nohejbalistů měly zlaté žně

Nymburk – Velká hala v nymburském Sportovním centrum přivítala účastníky Mistrovství světa žen a juniorů v nohejbale. V každé ze dvou kategoriích se soutěžilo v tradičních třech disciplínách – singlech, dvojicích a trojicích. Celkem se tedy hrálo o šest sad medailí. Hned v pěti kategoriích vybojoval český nohejbalový tým zlato, pouze v ženských singlech se musel spokojit s bronzem. Nadvláda českého nohejbalu pokračuje.

19.11.2017

OBRAZEM: Světový šampionát se hrál v Nymburce

Nymburk - O víkendu se v nymburském Sportcentru uskutečnilo mistrovství světa v nohejbale žen a juniorů. Celkem se na šampionátu v ženské kategorii představily reprezentantky z 10 zemí (Česko, Slovensko, Maďarsko, Švýcarsko, Rumunsko, Polsko, Dánsko, Kolumbie, Irák, Itálie), v juniorské kategorii pak reprezentanti z 12 zemí (Česko, Slovensko, Rumunsko, Maďarsko, Dánsko, Francie, Polsko, Itálie, Španělsko, Indie, Irák, Jižní Korea).

18.11.2017

Stolní tenisté vyhráli kraj, nyní pojedou na republiku

Nymburk – Stolní tenisté Základní školy Tyršova v Nymburce zaznamenali další parádní úspěch. V krajském finále, které se konalo v DDM Poděbrady, skončily žákyně na třetím místě a chlapci svoji skupinu dokonce vyhráli.

17.11.2017

V Nymburce startuje mistrovství světa žen a juniorů v nohejbale

Nymburk – Po pěti letech se do České republiky vrací vrcholná mezinárodní nohejbalová soutěž žen a juniorů – Mistrovství světa. Dějištěm soubojů nejlepších nohejbalistů z Evropy, Asie a Jižní Ameriky se stane hala Sportovního centra v Nymburce, tradiční pořadatel mezinárodních akcí.

15.11.2017

Hana Takáčová pokořila světový rekord a má evropský titul

Nymbursko – Ve španělském městě La Manga se uskutečnilo mistrovství Evropy v benčpresu (v dresech) mužů, žen a Masters. Z nymburského sokola se na tento šampionát nominovali tři závodníci – Hana Takáčová, Alena Krčmářová a její manžel Jiří Krčmář.

15.11.2017

Nymburský silák Pavol Demčák byl pátý na světě v benčpresu

Nymburk – Na mistrovství světa v klasickém benčpresu (bez dresu) mužů a žen, které se uskutečnilo v americkém Killenu, se nominoval i díky podpoře města Nymburk člen Sokola Nymburk Pavol Demčák. V obrovské konkurenci skončil v kategorii do 120 kilogramů na pátém místě výkonem 222,5 kilogramu.

13.11.2017

Domácí utkání volejbalisté zvládli, u soupeře padli

Nymburk – Jedno vítězství a jedna porážka. Volejbalisté Nymburka sehráli dva zápasy první ligy se stejným soupeřem. Nejprve na své palubovce tým ČZU Praha porazili hladce 3:0, u soupeře pak o den později padli 1:3. V tabulce jim zatím patří osmá příčka. Na dosah tak stále mají play off, navíc mají zápas k dobru.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT