VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

včera 13:16

Družstvo Sokola Nymburk bralo stříbrné medaile

Zlín – Oddíl TJ Olympia Zlín pořádal mistrovství České republiky v silovém trojboji družstev. Nymburský Sokol zde měl zastoupení ve dvou týmech. Áčko skončilo na druhém místě.

včera 09:36

Favorizovaný deblový pár před sebe nikoho nepustil

Nymburk – Deblový centrkurt na Remanenci hostil úvodní oficiální klání deblového turnajového seriálu osmadvacátého ročníku Mistrovství České republiky ve volejbalových deblech. Žádné velké překvapení se opět nekonalo a favorité výsledkovou blamáž nepřipustili.

včera 08:01

Silový trojbojař Demčák si doletěl do Finska pro stříbro

Nymburk – Ve Finsku nedaleko Helsinek ve Vantaa se konalo mistrovství světa v klasickém benčpresu.

19.6.2018

Druhá příčka se Spartaku rozplynula, je až třetí

Čelákovice – Druhou příčku neudrželi. Extraligoví nohejbalisté Spartaku Čelákovice prohráli v dalším kole soutěže na kurtech Čakovic. Druholigová rezerva také padla, ta nestačila na Žďár nad Sázavou, kterému podlehla 1:6.

18.6.2018

Slaný chystá na středu plochodrážní extraligu, klub ocení legendy

Slaný – Nejvyšší tuzemská soutěž plochodrážních týmů bude mít své čtvrté pokračování ve středu 20. června od 18:00 hodin na slánském stadionu.

16.6.2018

KATEŘINA MARTÍNKOVÁ: Mistryně? Zní to fakt skvěle!

Poděbrady – Mohla se pyšnit titulem „vicemistryně Evropy“. Nyní už je všechno jinak. Dvacetiletá Kateřina Martínková z Poděbrad je nyní MISTRYNĚ. Na evropském šampionátu v aerobiku, který se konal v Karlových Varech, získala spolu se svými spolubojovnicemi první místo.

14.6.2018

V Seleticích se nakonec hrát nebude

Seletice – Fotbalový klub v Seleticích chystal na sobotu 23. června další ročník turnaje v malé kopané O seletický pohár, klání se ale neuskuteční. Pořadatelé turnaj zrušili z technických důvodů. Zájemci o fotbal ale mohou využít jiných turnajů v daném termínu.

13.6.2018

Šampion Fuksa: Rivalita s Brendelem? Porážky mu vadí, ale je OK

V Bělehradě kanoista Martin Fuksa ovládl kilometr a pětistovku. Při cestě na mistrovství Evropy na dvě medaile myslel, ale nechával si to pro sebe.

12.6.2018

OBRAZEM: Sportovní legendy hrály volejbal na náměstí

Nymburk – Exhibiční sportovní utkání se odehrálo v pondělí navečer na nymburském náměstí. V rámci Týdne beachvolejbalu se před zraky desítek diváků na uměle vytvořené pláži utkaly známé osobnosti.

9.6.2018

Finálovou bitvu vyhrál Nejedlý nad Wagnerem

Písková Lhota – Sokol Písková Lhota – oddíl stolního tenisu uspořádal již patnáctý ročník Memoriálu Zdeňka Fajmana. „Turnaje se zúčastnilo čtyřicet hráčů z jednadvaceti oddílů na úrovni druhé a třetí ligy, divize, krajských a okresních přeborů Prahy, Královéhradecka, Pardubicka, Kolínska a Nymburska,“ uvedl jeden z pořadatelů dlouholeté akce Jan Chlad.

9.6.2018

Cílem akademie MMA bylo nabírání zkušeností

Nymburk – Ve Sportovním centru Nymburk se uskutečnil první ročník Mezinárodní sparing akademie zápasníků MMA. Akademie se zúčastnilo třicet zápasníků MMA z Polska, Ruska, Německa, Rakouska, Srbska a hlavně reprezentantů sportovní školy Junior MMA Nymburk.

9.6.2018

Kniha o volejbalových deblech je na světě

Nymburk – V nedávné době premiérově vyšla, a to v téměř staleté historii národních volejbalových deblů, první knížka s ryze deblovou tématikou. Nese název „Český volejbalový debl“ a její obsah poměrně detailně pojednává o čtvrtstoletí novodobého Mistrovství České republiky ve volejbalových deblech.

8.6.2018

Poděbrady mají evropské šampionky v aerobiku!

Poděbrady – Na evropský šampionát v aerobiku, který se konal v Karlových Varech, se poprvé v historii nominovaly dva poděbradské týmy v kategorii Aerobic Performance. „Dalo by se říci, že jsme jely na zkušenou,“ smála se trenérka poděbradského klubu Monika Sobotková.

7.6.2018

Středočeský kraj přivítá Olympijský běh, v celém Česku poběží desítky tisíc lidí

Střední Čechy - Blíží se největší běžecká událost v České republice. Přes 80 tisíc běžců, mezi nimi i mnoho olympioniků, vyběhne ve středu 20. června přesně v jeden okamžik na tratě závodů T-Mobile Olympijského běhu po celé zemi. A pozadu nebude ani Středočeský kraj, v němž se poběží hned na devíti různých místech. Registrace do závodů probíhají do 11. června na www.olympijskybeh.cz.

7.6.2018

Německá stavitelka připravila na poděbradském kolbišti ostrý test

Poděbrady /FOTOGALERIE/ - Pestré překážky, komplikované obraty a konkurence těch nejlepších. Mladí parkuroví jezdci první červnový víkend soutěžili v Poděbradech na tratích připravených německou stavitelkou Christou Heibach, která má zkušenosti z olympijských závodů a nespočtu velkých cen po celém světě, patří proto mezi absolutní špičku.

5.6.2018

Náměstí v Nymburce bude patřit beachvolejbalu

Nymburk – Po roce se opět vrací na nymburské náměstí akce s názvem Týden beachvolejbalu. V šesti dnech je pořádně napěchovaný program, zajímavé budou hlavně exhibice zajímavých osobností ze světa sportu a kultury. Představí se zde třeba bývalí fotbalisté Bejbl a Ivan Hašek, nebo hokejista Netík. Svůj prostor dostanou také mládežníci a děti ze základních škol. Z bohaté nabídky si určitě vyberete.

5.6.2018

Futsalové Kladno nakonec do ligy nepostupuje

Kladno – Radost měla krátké trvání. Futsalisté SK Kladno přijali minulý týden nabídku od svazu k dodatečnému postupu do I. ligy ze druhého místa II. ligy západ, ale vše je nakonec jinak. Mezi futsalovou elitu míří místo nich Bazooka Uherské Hradiště.

2.6.2018

Čtyři dívky se nominovaly na republikové soutěže

Hořátev – Závody v sokolské všestrannosti, které se skládají z celkem deseti disciplín, vyšly náramně dívkám Sokola Hořátev. Čtyři z nich postoupily na republikové soutěže. V závodě byla vyhlašována umístění v jednotlivých sportech.

2.6.2018

Atletky braly dvě placky

Nymburk – Na kolínském stadionu Mirka Tučka se uskutečnil Krajský přebor ve vícebojích pro všechny kategorie od mladších žáků a žákyň po dospělé složky. Nymburská atletika vyslala dvanáct reprezentantů v kategoriích mladšího žactva a starších žákyň.

31.5.2018

Vítěz si odnese sele a sud piva

Městec Králové – Na fotbalovém hřišti v Městci Králové se uskuteční pátý ročník turnaje v malé kopané, Městec cup 2018. Klání je na programu 7. července od 8 hodin.

31.5.2018

Mažoretky z Nymburka jedou na Evropu

Nymburk – Letošní sezona byla pro mažoretky z SKP Nymburk obzvlášť úspěšná. Každá disciplína i každá kategorie získala v letošním roce nespočet medailových pozicí, ale tu nejcennější si odvezla děvčata z Hradce Králové z Mistrovství republiky. Dívky se staly druhými vicemistryněmi republiky v juniorské kategorii profi defile. Poprvé v historii mažoretkového sportu v Nymburce si tak zajistila postup na Mistrovství Evropy, které se bude konat 7. července v Praze.

30.5.2018

Mücková slavila první výhru

Hradišťko – Čtvrté kolo Českého skokového poháru se konalo v Hradištku u Sadské. Počet vítězů pohárových Velkých cen se rozrostl o nové jméno. Při Velké ceně Prahy si totiž došla pro své první vítězství v tomto seriálu Tereza Mücková.

29.5.2018

Na suveréna dorost neměl

Čelákovice – Dorostenci Čelákovic utrpěli debakl. V nejvyšší soutěži mladí nohejbalisté prohráli se suverénem soutěže, celkem Českého Brodu.

29.5.2018

Hrají si na Jánošíky a už nejsou lídrem extraligy

Čelákovice – Nohejbalisté Spartaku Čelákovice jsou jako novodobí Jánošíci, bohatým berou a chudým dávají. Po výhře v Karlových Varech odevzdali bod Žatci a tak jako v posledním zápase doma proti Českému Brodu si diváci nemohli vychutnat radost z výhry. V extraligové tabulce tak Spartak klesl na druhou příčku.

25.5.2018

Ďáblice z Poděbrad jedou na světový šampionát

Poděbrady – V Semilech se konal třetí nominační závod první výkonnostní třídy ve sportovním aerobiku a fitness FISAF. Na tomto závodu se rozhodlo o konečných nominacích na podzimní Mistrovství světa v holandském Leidenu. Poděbradský seniorský tým ve složení Betty Kárová, Barbora Hrodková, Natálie Mikuličková, Natálie Kratochvílová a Natálie Vinecká si vybojoval se skladbou Devils třetí místo. Získal tak nominaci jak na mistrovství Evropy do Karlových Varů, tak i na mistrovství světa v Leidenu, které se bude konat od 16. do 20. října 2018.

24.5.2018

O velkou cenu v Hradištku je velký zájem

Hradištko – Český skokový pohár pokračuje jen pár dní po skončení Velké ceny Ostravy dalším kolem. Závodí se už od včerejška do neděle v Hradištku u Sadské. Čtvrtý mítink domácí parkurové extraligy vyvrcholí na tamním kolbišti Velkou cenou Prahy…

24.5.2018

Milík se těší na Grand Prix. Svezou se i Franc s Krčmářem?

Praha – Již po dvaadvacáté se tuto sobotu 26. května pojede v Praze na Markétě plochodrážní Grand Prix. Je to nejvíce ze všech pořadatelů od roku 1997, kdy se seriál o titul mistra světa začal jezdit.

24.5.2018

Domácí prostředí kanoistům svědčilo na výbornou

Nymburk – Nymburská 500, memoriál Míry Šeny, Pepana Semeckého, Jana France a Bohuslava Kalouse – závod Českého poháru veteránů a závod o Labsko-orlický pohár. To byl závod rychlostních kanoistů, kterého se zúčastnilo přes 400 závodníků z 36 oddílů Čech a Moravy.

23.5.2018

Ochutnávku XVI. všesokolského sletu uvidíte v neděli v Brandýse

Brandýs n/L – Ochutnávku toho, co uvidíte na XVI. všesokolském sletu v Praze, můžete zažít i v Brandýse nad Labem, kde se v neděli 27. května na sokolském cvičišti Jindry Vaníčka uskuteční oblastní sokolský slet. Ten bude součástí čtyřiceti regionálních sletových akcí, které se po celé republice budou konat až do konce června.

23.5.2018

Nohejbalisté hráli zodpovědně, za to byli odměněni výhrou

Čelákovice – Extraligoví nohejbalisté Čelákovic se vrátili na vítěznou vlnu. Vítězství dokázali vybojovat na kurtech Karlových Varů. Druholigová rezerva Spartaku brala remízu na kurtech Zbečníku, dorostenci další utkání v nejvyšší soutěži prohráli.

21.5.2018

OBRAZEM: Kolem Bezdězu závodili cyklisté

Bezděz - Padesát kilometrů museli ujet na horských kolech cyklisté ve 13. ročníku závodů Author 50 Bezděz.

19.5.2018

Dva poděbradské týmy postoupily na „Evropu“

Poděbrady – Dva poděbradské týmy se zúčastnily v Ostravě druhého nominačního závodu na Mistrovství Evropy v Karlových Varech, které pořádá Český svaz aerobiku Fisaf. Tým kadetek s názvem Kdo bude Dračí bojovník? vybojoval stříbrné medaile a postup na tuto prestižní vrcholnou akci ve světě aerobiku. Druhý tým seniorek Devils s velkým vypětí sil a nervů si zaslouženě odvezl medaile bronzové a také postup na šampionát.

19.5.2018

Kožúšek vyhrál šachový turnaj s přehledem

Nymburk – Sto padesát čtyři hráčů přivítal nymburský šachový oddíl DDM Sokol Nymburk na čtvrtém ročníku turnaje v rapid šachu O pohár starosty města Nymburk, kterému pořadatelé od letošního ročníku dali přídomek Memoriál Radima Masáka, na památku dlouholetého hráče a skvělého člověka. Vítězem devítikolového turnaje se stal trochu překvapivě, i když s velkým přehledem Daniel Kožúšek.

18.5.2018

Kanoista Martin Fuksa: Brácha mě jednou porazí. Ale zatím dá na mé rady

Praha /ROZHOVOR/ - Dvojnásobný mistr světa začíná mít povážlivou konkurenci. Kanoistu Martina Fuksu pěkně prohání o šest let mladší bratr Petr.

16.5.2018

FOTO: Z Odznaku všestrannosti na olympiádu? V Mělníku roste supertalent

Slaný – Vítr se srdnatě točil nad atletickým stadionem ve Slaném. Právě tady přitom probíhalo krajské kolo Odznaku Všestrannosti Sazka Olympijského víceboje.

14.5.2018

V Poděbradech poběží Run For Help pro dobrou věc

Poděbrady – V Poděbradech se opět poběží pro charitu. Run For Help je letos naplánovaný na neděli 20. května. Jedná se o čtvrtý ročník. Rodinný běh na 3,3 kilometru startuje u hotelu Golfi v 10 hodin, velký závod na deset kilometrů pak přesně ve 12 hodin. Registrujte se už teď na www.runforhelp.cz. Vybrané finanční prostředky putují těm, kteří je potřebují.

12.5.2018

Hradil vybojoval účast v Argentině

Nymburk – Je pětinásobný mistr České republiky a mistr severní Itálie. Na závodě Olympijských nadějí skončil stříbrný. Ale to ještě nic není. Před pár dny se kvalifikoval na Olympijské hry mládeže, které se budou konat v Argentině. „Rozhodně je to můj největší úspěch. Sice to je zatím jen kvalifikace, ale i to pro mě hodně znamená,“ říká Tomáš Hradil, kterému je teprve šestnáct let. Ale na kajaku je borec nymburské Lokomotivy jako doma.

12.5.2018

Čáslavský krajský OVOV zaujal lety v dálkařském sektoru

Čáslav – Už je to taková čáslavská tradice. Na atletickém stadionu Vodranty znovu proběhlo krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Utkalo se zde 11 týmů a 55 žáků ze škol ve východní části Středočeského kraje. Vítězem v prvním krajském kole se stala ZŠ Palachova z Brandýsa nad Labem, která posbírala 23 261 bodů. „Všechno nám krásně vyšlo,“ pochvalovala si za organizátory bývalá trojskokanská hvězda Šárka Kašpárková.

12.5.2018

Nymburská ledová exhibice zahřála u srdce

Nymburk – Nymburská exhibice předvedla, že krasobruslit lze v každém věku a na různém stupni úrovně. Pokaždé s radostí. Přítomní si užili dosyta ladných pohybů na ledové ploše zimního stadionu. Bylo se opravdu na co dívat a co obdivovat.

11.5.2018

Slaný hostí Vildeho memoriál, přijede i Ulamek

Slaný – První velký závod v sezoně bude hostit plochodrážní stadion ve Slaném. V sobotu 12.května se tady uskuteční už 19. ročník Memoriálu Antonína Vildeho, bývalého výborného závodníka.

10.5.2018

Poprvé získali skalp Modřic. Díky tomu jsou lídrem

Čelákovice – A je to tady. Nohejbalisté Čelákovic získali skalp doposud neporažených Modřic a vyhoupli se po zisku dvou bodů do čela extraligové tabulky. Suverénní byla také druholigová rezerva Spartaku, ta zdolala Pankrác.

9.5.2018

Konšelová vylovila v Podolí tři stříbra

Praha – Na Letní Přebor Středočeského kraje do Podolí se vypravila skupina plavců z TJ Lokomotivy Nymburk, aby poměřili síly s ostatními plavci ze Středočeského kraje.

9.5.2018

V Křinci mířil nejpřesněji domácí Milan Beneš

Křinec – Ve sportovní střelnici v Křinci se konal 4. ročník memoriálu Karla Nováka ve střelbě sportovní pistolí 30 + 30 ran. První místo si nástřelem 537 bodů (267 + 270) vybojoval domácí Milan Beneš.

9.5.2018

Kvůli zranění přišli o výhru

Čelákovice – Nohejbalisté Čelákovic prožili neúspěšné kolo. Extraligový celek prohrál ve Vsetíně, rezerva padla v dalším kole druhé ligy na půdě béčka Vsetína a dorostenci v nejvyšší soutěži nestačili na Radomyšl.

6.5.2018

Vrbenský by chtěl vyhrát alespoň jeden grandslam

Nymburk – Jablko nepadá daleko od stromu. U mladého tenisty z Poděbrad to platí na sto procent. „K tenisu jsem se dostal díky tátovi, protože je tenisový trenér,“ říká devatenáctiletý talent Michael Vrbenský.

5.5.2018

Poděbradská specialita měla obrovský ohlas

Nymburk – Pomalu se stává tradicí, že gymnastické oddíly z celé republiky zařazují do svého rozpisu závodů klání Poděbradská cvička. První závod tohoto jména se v poděbradské sokolovně konal teprve nedávno, v roce 2016. Přesto je o účast mezi mladými závodníky obrovský zájem, o čemž svědčí počty přihlášených soutěžících i v letošním závodě.

3.5.2018

Petr a Pokorný mají titul mistra republiky

Praha – Mistrovstvím republiky v rychlostní kanoistice zahájil Český svaz kanoistů sérii závodů Českého poháru roku 2018. Více než sedm stovek závodníků se sešlo v Praze na Vltavě, aby poměřili své síly a zjistili, jak se od minulé sezony zlepšila jejich výkonnost.

2.5.2018

Dorost vyhrál rozdílem třídy

Čelákovice – Vyrovnanou bilanci dvou výher a dvou porážek mají po čtyřech kolech v nejvyšší soutěži nohejbaloví dorostenci Spartaku Čelákovice. Ti v domácím prostředí porazili s přehledem družstvo Karlových Varů.

2.5.2018

Spartak měl v koncovkách kliku, béčko soka válcovalo

Čelákovice – Dvě přesvědčivé výhry si na své konto připsaly nohejbalové celky Spartaku Čelákovice. Extraligový A tým zdolal Čakovice, rezerva si v dalším díle druhé ligy vyšlápla na Žďár nad Sázavou.

25.4.2018

Šachový turnaj v Nymburce nabídne devět kol

Nymburk – V sobotu 28. dubna od 9 hodin se ve velkém sálu Obecního domu v Nymburce koná čtvrtý ročník turnaje „O pohár starosty města Nymburk – Memoriál Radima Masáka“ v rapid šachu.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT