Tak takovou nehodu nymburští dopraváci snad ještě nepamatují! Zřejmě ještě dlouho se o ní budou vyprávět neuvěřitelné příhody.
Vše začalo v sobotu zhruba deset minut po deváté večer. Mezi Zvěřínkem a Sadskou byla hlášena policistům dopravní nehoda. „Řidič Fordu Tranzit při průjezdu levotočivou zatáčkou nezvládl řízení, vyjel do protisměru mimo vozovku, narazil do stromu a auto převrátil na střechu,“ popsala nehodu policejní mluvčí Petra Potočná.

Spolu s šoférem byla v autě také jedenačtyřicetiletá žena. Podle dostupných údajů se jednalo o Ukrajinku, stejně národnosti je zřejmě řidič.

Žena utrpěla podle policistů vážná zranění. Svědek nehody však upřesnil, že byla při vědomí a kromě lékaři diagnostikovaného možného poranění zad nevykazovala žádné vážnější problémy. „Pouze byla hysterická a neustále sháněla mobil a nechtěla se kvůli tomu nechat převézt do nemocnice,“ uvedl svědek nehody.

Nakonec stejně skončila na nymburské chirurgii.

Tajemnou postavou ovšem zůstává řidič. Ten nejprve s policisty spolupracoval. „Dechová zkouška u něj prokázala 1,92 promile alkoholu,“ doplnila policejní mluvčí.

Když však policisté na místě případ dokumentovali, najednou vzal šofér do zaječích a v tu chvíli jakoby se po něm zem slehla. Patrně zmizel do přilehlých lesů.

Policisté přikládají jeho chování šoku z nehody. Každopádně po něm zatím stále bezúspěšně pátrají.