Případem už se zabývá policejní inspekce. „Mohu potvrdit, že událostí se zabýváme. Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování ale zatím nebudeme poskytovat bližší informace,“ řekla Martina Lídlová z policejní inspekce.

Podle našich informací šel čtyřicetiletý muž z Radimi do Peček. Ovšem místo cyklostezky zvolil po půlnoci neosvětlenou silnici. Nyní je pouze jasné to, že muže přejelo auto. „Na místo jsme vyjížděli po druhé hodině ranní. Bohužel lékař mohl na místě konstatovat pouze smrt,“ uvedl Petr Mach ze středočeské záchranky.

Další okolnosti události jsme se snažili zjistit přímo na místě tragédie. „Šla jsem po půlnoci pěšky domů a viděla jsem pouze dvě sanitky a policejní auta. Až kamarádka mi pak říkala, co se stalo,“ popsala našemu Deníku svědkyně.

Podařilo se nám zjistit, že muž v osudný večer popíjel v restauraci. Poté, jako jindy, šel pěšky domů. Mezi jednou hodinou ranní a půl třetí ho však srazilo auto. Nyní se spekuluje o tom, zda muž už ležel na silnici poté co ho srazilo nějaké auto, nebo jestli jej dokonce srazil služební vůz policie.

Další možností je také to, že muž si na silnici lehl sám. To vše by mělo objasnit až další vyšetřování.

O případu vás budeme nadále informovat.