deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Miroslava Vejvodová

Redaktorka servisně komunitního centra

archiv Miroslavy Vejvodové

K práci u novin jsem přičichla v roce 2007 ještě během studií a už v té době jsem věděla, že tohle je to pravé. Po elévských začátcích jsem se zařadila mezi redaktory zpravodajství Plzeňského deníku. Věnovala jsem se převážně regionálním kauzám a justici, vyhledávala jsem publicistická témata. Mezi lidi Deníku patřím dodnes, i když jsem si na několik let odskočila do jiných vydavatelských domů a redakcí a pak ještě na mateřskou dovolenou. Nyní se věnuji převážně kulturnímu dění v regionu.

archiv Miroslavy Vejvodové

Psaní je odmalička můj koníček. Stejně tak ráda trávím čas u nějaké pěkné knihy, i když nyní beru do ruky nejčastěji literaturu pro děti. Mám ráda muziku, a to opravdu mnoho žánrů, srdeční záležitostí je český folk, punk a bigbít. S kamarády si pravidelně chodím zazpívat do plzeňských hospůdek. Též vyznávám heslo: ve zdravém těle zdravý duch a na cestě do plzeňské redakce mě nejčastěji potkáte na koloběžce. Též jsem si velice oblíbila pěší turistiku.

archiv Miroslavy Vejvodové

Žiji v Plzni a Plzeň miluji. Když někdo jede do Plzně a ptá se, co by měl navštívit, vždy mu doporučuji věž katedrály sv. Bartoloměje, která převyšuje kopce, jak zpívá jedna zdejší kapela. Za návštěvu rozhodně stojí zoologická zahrada, pivovar a kulturní centrum DEPO2015, které se moc povedlo. Volné chvíle trávím nejraději se svými blízkými. Často vyrážíme na výlety na severní Plzeňsko a do Českého lesa.

< Předchozí
1 z 3
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků západních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: