deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Barbora Hájková

Krajská reportérka

Archiv Barbory Hájkové

Jako redaktorka v Plzeňském deníku pracuje druhým rokem. Psaní a zájem o aktuální dění jí bavilo už od puberty. Jako krajská reportérka se soustředí na regionální témata i politické dění.  Plzeňsko znám jako svoje boty, vyrůstala jsem u Hracholuské přehrady, do škol jsem chodila v Plzni. Dodnes vyrážím po celém kraji na výlety a mohu říci, že náš region je jedním z nejhezčích v republice.

Archiv Barbory Hájkové

Mezi mé koníčky patří výlety, sledování filmů a čtení knížek, většinou fantasy nebo kriminálek, hudba, vaření pro rodinu, všeobecně cestování, procházky v přírodě a moje zvířátka, kterých mám opravdu mnoho. Jsem panička tří psů a čtyř koček. Už deset let jsem dobrovolnou hasičkou.

Archiv Barbory Hájkové

Nejvíce volného času trávím se svým přítelem a zvířátky. Společně skoro každý víkend vyrážíme na výlety po západních Čechách. Přesto, že žiji a pracuji v Plzni, na Hracholusky se moc ráda vracím. S přítelem tam o víkendech bydlíme na chatě, kousek od přehrady.

Archiv Barbory Hájkové

Po světě cestuji se svou tetou. Navštívila jsem plno zemí, nejvíce mě ale okouzlilo Mexiko, jeho kultura, zvyky, ale také nádherná příroda, moře a památky.

Archiv Barbory Hájkové

Na své práci mám nejraději to, že se setkávám a hovořím se zajímavými lidmi, každý pracovní den je úplně jiný a často se dostanu na místa, kam se jen tak někdo nepodívá.

< Předchozí
1 z 5
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků západních Čech:

Prozkoumejte jiný region ČR: