Anketa Nymburského deníku Miminko roku 2015 je u konce. Jak už jsme čtenáře informovali, mezi první tři miminka se pořadím v novinových kuponech a na webu Nymburského deníku dostaly tři holčičky. Jedna Eliška a dvě Terezky. Když se redakce dopočítala konečného pořadí, stejný nejnižší součet měla Eliška Holobradová a Terezka Maršálková.

Eliška Holobradová měla 339 hlasů na novinových kuponech, takže získala 
v tomto hlasování prvenství, na webu byla druhá s 11 271 hlasem. Součet pořadí byl tedy tři. Terezka Maršálková získala 89 hlasů v novinách, čímž si vysloužila druhé místo, na webu ale jasně vedla 
s 11 894 hlasy. I ona měla konečný součet pořadí tři.

Na třetím místě se umístila Terezka Zápotocká, která měla 24 novinových hlasů, za což jí patří čtvrté místo, na webu se umístila na šestém pořadí se 3 410 hlasy. Její součet pořadí byl tedy deset, což bylo třetí místo.

Všechny tři rodiny potvrdily, že v době hlasování nebylo příbuzných nebo kamarádů, kteří by nehlasovali.

Holobradovi dokonce kontaktovali i zbytek rodiny 
v Americe. „Hlasovali jsme ve dne v noci, hlasovala celá rodina. I mí žáci a kolegové ve škole Václava Havla. Novinové kupony nám nosili žáci," řekla maminka Kateřina Holobradová. Eliška je podle ní zlaté dítě. „Je to takové naše usměvavé sluníčko," pochválila čtyřměsíční dcerku maminka.

Maršálkovi jsou prý veliká rodina. „Hlasovalo se pořád, my jsme to hlídali. Hlasovali příbuzní až z Brna a hodně nám napomohly sociální sítě. Hlasovali lidi i v různých skupinách, kteří nás vlastně ani neznají," vysvětlili Kateřina 
a Lukáš, rodiče Terezky Maršálkové, počet hlasů na internetu dosahující téměř dvanáct tisíc hlasů s tím, že novinové kupony kupovala maminka Kateřina společně s babičkou. „Pomohla mi u nás paní z trafiky, která mi schovala noviny, když jsem se nestačila ten den zastavit," dodala maminka. A i Terezka je prý velmi hodná. Za nedlouho jí bude rok, trochu už chodí a maminka se prý od jejího narození nevyspala pouze dvě noci.
Třetí místo obsadila Terezka Zápotocká. I v této rodině si rádi hrají a proto zapojili všechny kolem sebe. A do třetice i tato oslavenkyně je prý velmi hodná, ale podle maminky Aleny Borecké trochu živější.

Všechna tři miminka dostala od redakce malé dárky 
a na památku certifikát, aby měla na co vzpomínat.