Každý týden náš fotograf obchází porodnici a fotografuje nově narozená miminka. Může se ale stát, že právě vás v porodnici nezastihne, možná aktuální zdravotní stav vašeho potomka neumožní focení. Přesto vaše dítě neztrácí šanci být v novinách dřív, než se naučí první slova. Můžete nám poslat jeho fotku (portrét) na email: michal.kava@denik.cz a svoje miminko najdete na stránkách Nymburského deníku a na našem webu.

Tam najdete i všechna miminka, která již v deníku vyšla. Na Vaše děťátko se tak může podívat i babička nebo dědeček z druhého konce světa.

Barbora Horváthová se narodila v nymburské porodnici 18. ledna 2023 v 9:45 hodin s váhou 3180 g a mírou 50 cm. Maminka Adéla, tatínek Michal, sestřička Markéta (11 let) a bráška Adam (8 let) se z holčičky raduji v Budiměřicích.
Fotogalerie: Právě jsme se narodili

Hlasovat pro své miminko můžete na našem webu do 12 hodin soboty 4. února. Opakovaně hlasovat z jedné IP adresy je možné vždy nejdříve po šedesáti minutách. Anketa je pouze symbolická a slouží pro zpestření této rubriky!