deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
CEZ
Zpět

Program a výsledky

2. 8. 2021

Čas Sport Disciplína(Soupeři) Pohlaví O medaile
01:30 Sportovní střelba Muži - 25 m rychlopalná pistole – 2. část kvalifikace muži -
02:00 Atletika Muži – kladivo - kvalifikace - skupina A muži -
02:00 Házená Jižní Korea 31:31 Angola ženy -
02:00 Plážový volejbal Kuba 0:2 USA ženy -
02:00 Volejbal Srbsko 3:0 Jižní Korea ženy -
02:30 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 200 m – 1. rozjížďka ženy -
02:30 Pozemní hokej Německo 0:3 Argentina ženy -
02:35 Atletika Ženy – 1500 m – 1. rozběh ženy -
02:37 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 200 m – 2. rozjížďka ženy -
02:44 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 200 m – 3. rozjížďka ženy -
02:47 Atletika Ženy – 1500 m – 2. rozběh ženy -
02:51 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 200 m – 4. rozjížďka ženy -
02:58 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 200 m – 5. rozjížďka ženy -
02:59 Atletika Ženy – 1500 m – 3. rozběh ženy -
03:00 Basketbal Nigérie 83:102 Japonsko ženy -
03:00 Stolní tenis Japonsko 3:0 Austrálie muži -
03:00 Stolní tenis USA 1:3 Švédsko muži -
03:00 Stolní tenis Francie 0:3 Singapur ženy -
03:00 Stolní tenis Jižní Korea 3:0 Polsko ženy -
03:00 Plážový volejbal Kanada 2:0 Španělsko ženy -
03:00 Vodní pólo Maďarsko 5:5 Itálie muži -
03:05 Rychlostní kanoistika Muži - C2 - 1000 m – 1. rozjížďka muži -
03:13 Rychlostní kanoistika Muži - C2 - 1000 m – 2. rozjížďka muži -
03:20 Atletika Muži – dálka – finále muži
03:21 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 1000 m – 1. rozjížďka muži -
03:29 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 1000 m – 2. rozjížďka muži -
03:30 Atletika Muži – kladivo - kvalifikace - skupina B muži -
03:30 Atletika Ženy – 200 m – 1. rozběh ženy -
03:37 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 1000 m – 3. rozjížďka muži -
03:38 Atletika Ženy – 200 m – 2. rozběh ženy -
03:45 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 1000 m – 4. rozjížďka muži -
03:46 Atletika Ženy – 200 m – 3. rozběh ženy -
03:53 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 1000m - 5. rozjížďka muži -
03:54 Atletika Ženy – 200 m – 4. rozběh ženy -
04:00 Házená Francie 29:22 Brazílie ženy -
04:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 130 kg - opravy muži -
04:00 Zápas Muži - řecko-římský styl do 60 kg - opravy muži -
04:00 Zápas Ženy - volný styl do 76 kg - opravy ženy -
04:02 Atletika Ženy – 200 m – 5. rozběh ženy -
04:05 Volejbal USA 3:2 Itálie ženy -
04:07 Zápas Muži - řecko-římský styl do 130 kg - opravy muži -
04:07 Zápas Muži - řecko-římský styl do 60 kg - opravy muži -
04:07 Zápas Ženy - volný styl do 76 kg - opravy ženy -
04:08 Rychlostní kanoistika Ženy - K2 - 500 m – 1. rozjížďka ženy -
04:10 Atletika Ženy – 200 m – 6. rozběh ženy -
04:15 Rychlostní kanoistika Ženy - K2 - 500 m – 2. rozjížďka ženy -
04:18 Atletika Ženy – 200 m – 7. rozběh ženy -
04:22 Rychlostní kanoistika Ženy - K2 - 500 m – 3. rozjížďka ženy -
04:29 Rychlostní kanoistika Ženy - K2 - 500m - 4. rozjížďka ženy -
04:30 Sportovní střelba Muži - 50 m libovolná malorážka – tři polohy – kvalifikace muži -
04:30 Vodní pólo Řecko 14:5 USA muži -
04:30 Zápas Muži - řecko-římský styl do 77 kg - osmifinále muži -
04:30 Zápas Muži - řecko-římský styl do 97 kg - osmifinále muži -
04:30 Zápas Ženy - volný styl do 68 kg - osmifinále ženy -
04:37 Zápas Muži - řecko-římský styl do 77 kg - osmifinále muži -
04:37 Zápas Muži - řecko-římský styl do 97 kg - osmifinále muži -
04:37 Zápas Ženy - volný styl do 68 kg - osmifinále ženy -
04:44 Zápas Muži - řecko-římský styl do 77 kg - osmifinále muži -
04:44 Zápas Muži - řecko-římský styl do 97 kg - osmifinále muži -
04:44 Zápas Ženy - volný styl do 68 kg - osmifinále ženy -
04:50 Atletika Ženy – 100 m překážek – finále ženy
04:50 Vzpírání Ženy - do 87 kg - skupina B ženy -
04:50 Vzpírání Ženy - nad 87 kg - skupina B ženy -
04:51 Zápas Muži - řecko-římský styl do 77 kg - osmifinále muži -
04:51 Zápas Muži - řecko-římský styl do 97 kg - osmifinále muži -
04:51 Zápas Ženy - volný styl do 68 kg - osmifinále ženy -
04:58 Zápas Muži - řecko-římský styl do 77 kg - osmifinále muži -
04:58 Zápas Muži - řecko-římský styl do 97 kg - osmifinále muži -
04:58 Zápas Ženy - volný styl do 68 kg - osmifinále ženy -
05:00 Baseball/Softbal Izrael 1:11 Jižní Korea muži -
05:00 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 200 m – 1. čtvrtfinále ženy -
05:00 Pozemní hokej Austrálie 0:1 Indie ženy -
05:05 Zápas Muži - řecko-římský styl do 77 kg - osmifinále muži -
05:05 Zápas Muži - řecko-římský styl do 97 kg - osmifinále muži -
05:05 Zápas Ženy - volný styl do 68 kg - osmifinále ženy -
05:07 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 200 m – 2. čtvrtfinále ženy -
05:12 Zápas Muži - řecko-římský styl do 77 kg - osmifinále muži -
05:12 Zápas Muži - řecko-římský styl do 97 kg - osmifinále muži -
05:12 Zápas Ženy - volný styl do 68 kg - osmifinále ženy -
05:14 Rychlostní kanoistika Ženy - K1 - 200 m – 3. čtvrtfinále ženy -
05:19 Zápas Muži - řecko-římský styl do 77 kg - osmifinále muži -
05:19 Zápas Muži - řecko-římský styl do 97 kg - osmifinále muži -
05:19 Zápas Ženy - volný styl do 68 kg - osmifinále ženy -
05:21 Rychlostní kanoistika Muži - C2 - 1000 m – 1. čtvrtfinále muži -
05:26 Zápas Muži - řecko-římský styl do 77 kg - čtvrtfinále muži -
05:26 Zápas Muži - řecko-římský styl do 97 kg - čtvrtfinále muži -
05:26 Zápas Ženy - volný styl do 68 kg - čtvrtfinále ženy -
05:29 Rychlostní kanoistika Muži - C2 - 1000 m – 2. čtvrtfinále muži -
05:33 Zápas Muži - řecko-římský styl do 77 kg - čtvrtfinále muži -
05:33 Zápas Muži - řecko-římský styl do 97 kg - čtvrtfinále muži -
05:33 Zápas Ženy - volný styl do 68 kg - čtvrtfinále ženy -
05:37 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 1000 m – 1. čtvrtfinále muži -
05:40 Zápas Muži - řecko-římský styl do 77 kg - čtvrtfinále muži -
05:40 Zápas Muži - řecko-římský styl do 97 kg - čtvrtfinále muži -
05:40 Zápas Ženy - volný styl do 68 kg - čtvrtfinále ženy -
05:45 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 1000 m – 2. čtvrtfinále muži -
05:47 Zápas Muži - řecko-římský styl do 77 kg - čtvrtfinále muži -
05:47 Zápas Muži - řecko-římský styl do 97 kg - čtvrtfinále muži -
05:47 Zápas Ženy - volný styl do 68 kg - čtvrtfinále ženy -
05:53 Rychlostní kanoistika Muži - K1 - 1000m - 3. čtvrtfinále muži -
06:00 Badminton Ženy – čtyřhra – o bronz ženy
06:00 Plážový volejbal Brazílie 0:2 Lotyšsko muži -
06:08 Rychlostní kanoistika Ženy - K2 - 500 m – 1. čtvrtfinále ženy -
06:15 Rychlostní kanoistika Ženy - K2 - 500 m – 2. čtvrtfinále ženy -
06:40 Basketbal Francie 82:93 USA ženy -
06:50 Badminton Ženy – čtyřhra - finále ženy
07:00 Plážový volejbal ROC 2:0 Chile muži -
07:00 Vodní pólo Srbsko 13:6 Černá Hora muži -
07:15 Házená Španělsko 31:34 ROC ženy -
07:20 Volejbal ROC 2:3 Turecko ženy -
07:30 Sportovní střelba Muži - 25 m rychlopalná pistole – finále muži
07:30 Stolní tenis Brazílie 0:3 Jižní Korea muži -
07:30 Stolní tenis Hongkong, Čína 3:1 Rumunsko ženy -
08:00 Skoky do vody Muži - 3 m prkno – jednotlivci – 1. kolo muži -
08:30 Dráhová cyklistika Ženy – týmový sprint – kvalifikace ženy -
08:30 Vodní pólo Španělsko 8:4 Chorvatsko muži -
08:50 Vzpírání Ženy - do 87 kg - skupina A ženy
08:54 Dráhová cyklistika Ženy – stíhací závod družstev – kvalifikace ženy -
09:15 Házená Maďarsko 26:23 Švédsko ženy -
09:25 Volejbal Čína 3:0 Argentina ženy -
09:50 Dráhová cyklistika Ženy - týmový sprint - 1. kolo ženy -
09:50 Dráhová cyklistika Ženy – týmový sprint – 1. kolo – 1. rozjížďka ženy -
09:50 Sportovní střelba Muži - 50 m libovolná malorážka – tři polohy – finále muži
09:53 Dráhová cyklistika Ženy – týmový sprint – 1. kolo – 2. rozjížďka ženy -
09:56 Dráhová cyklistika Ženy – týmový sprint – 1. kolo – 3. rozjížďka ženy -
09:59 Dráhová cyklistika Ženy – týmový sprint – 1. kolo – 4. rozjížďka ženy -
10:00 Jezdectví Všestrannost – parkúr – družstva a jednotlivci – kvalifikace m/ž
10:00 Fotbal USA 0:1 Kanada ženy -
10:00 Sportovní gymnastika Muži – kruhy – finále muži
10:00 Plážový volejbal Polsko 0:2 Itálie muži -
10:02 Dráhová cyklistika Muži – stíhací závod družstev – kvalifikace muži -
10:20 Basketbal Čína 74:62 Belgie ženy -
10:57 Sportovní gymnastika Ženy – prostná – finále ženy
11:00 Dráhová cyklistika Ženy - týmový sprint - finále ženy
11:00 Dráhová cyklistika Ženy – týmový sprint – finále – o 7. místo ženy -
11:00 Plážový volejbal Španělsko 0:2 ROC muži -
11:03 Dráhová cyklistika Ženy – týmový sprint – finále – o 5. místo ženy -
11:06 Dráhová cyklistika Ženy – týmový sprint – finále – o 3. místo ženy
11:09 Dráhová cyklistika Ženy – týmový sprint – finále – o 1. místo ženy
11:15 Zápas Muži - řecko-římský styl 77 kg – semifinále muži -
11:20 Vodní pólo Japonsko 24:9 Jihoafrická rep. muži -
11:25 Zápas Muži - řecko-římský styl 77 kg – semifinále muži -
11:30 Pozemní hokej Nizozemsko 3:0 Nový Zéland ženy -
11:35 Zápas Muži - řecko-římský styl 97 kg – semifinále muži -
11:45 Zápas Muži - řecko-římský styl 97 kg – semifinále muži -
11:51 Sportovní gymnastika Muži - přeskok – finále muži
11:55 Zápas Ženy – volný styl 68 kg – semifinále ženy -
12:00 Baseball/Softbal USA 6:7 Japonsko muži -
12:05 Zápas Ženy – volný styl 68 kg – semifinále ženy -
12:20 Atletika Ženy – tyč - kvalifikace - skupina A ženy -
12:20 Atletika Ženy – tyč - kvalifikace - skupina B ženy -
12:25 Atletika Ženy – 200 m – 1. semifinále ženy -
12:30 Házená Nizozemsko 30:29 Černá Hora ženy -
12:30 Synchronizované plavání Dvojice - volný program - kvalifikace ženy -
12:30 Stolní tenis Čína 3:0 Francie muži -
12:30 Stolní tenis Tchaj-wan 0:3 Japonsko ženy -
12:30 Zápas Muži - řecko-římský styl 60 kg – o bronz muži
12:32 Atletika Ženy – 200 m – 2. semifinále ženy -
12:39 Atletika Ženy – 200 m – 3. semifinále ženy -
12:40 Volejbal Japonsko 1:3 Dominikánská rep. ženy -
12:40 Zápas Muži - řecko-římský styl 60 kg – o bronz muži
12:50 Vzpírání Ženy - nad 87 kg - skupina A ženy
12:50 Vodní pólo Austrálie 15:7 Kazachstán muži -
12:50 Zápas Muži - řecko-římský styl 60 kg – finále muži
13:00 Atletika Ženy – disk – finále ženy
13:00 Badminton Muži – dvouhra – o bronz muži
13:00 Fotbal Austrálie 0:1 Švédsko ženy -
13:00 Zápas Muži - řecko-římský styl 130 kg – o bronz muži
13:05 Atletika Muži – 400 m – 1. semifinále muži -
13:10 Zápas Muži - řecko-římský styl 130 kg – o bronz muži
13:13 Atletika Muži – 400 m – 2. semifinále muži -
13:20 Zápas Muži - řecko-římský styl 130 kg – finále muži
13:21 Atletika Muži – 400 m – 3. semifinále muži -
13:35 Atletika Ženy – 400 m překážek – 1. semifinále ženy -
13:45 Atletika Ženy – 400 m překážek – 2. semifinále ženy -
13:45 Jezdectví Všestrannost – parkúr – družstva a jednotlivci – finále m/ž
13:50 Badminton Muži – dvouhra - finále muži
13:55 Atletika Ženy – 400 m překážek – 3. semifinále ženy -
13:55 Zápas Ženy – volný styl 76 kg – o bronz ženy
14:00 Basketbal Austrálie 96:69 Portoriko ženy -
14:00 Pozemní hokej Španělsko 2:2 Velká Británie ženy -
14:00 Plážový volejbal Mexiko 0:2 Brazílie muži -
14:05 Zápas Ženy – volný styl 76 kg – o bronz ženy
14:15 Atletika Muži - 3000 m překážek – finále muži
14:15 Zápas Ženy – volný styl 76 kg – finále ženy
14:30 Házená Norsko 37:25 Japonsko ženy -
14:40 Atletika Ženy – 5000 m – finále ženy
14:45 Volejbal Brazílie 3:0 Keňa ženy -
15:00 Plážový volejbal USA 1:2 Německo muži -
Všechny časy v programu jsou v SEČ.

LOH 2020