Perfektní zvuk od prvních tónů a vizuální podívaná. Lucie odehrála na prvním ročníku festivalu Soundtrack Poděbrady svůj jediný letošní koncert. Sledovalo ho 7 tisíc diváků.

V závěru se ke skupině připojil fenomenální kytarista Michal Pavlíček, který o chvíli před tím předal in memoriam cenu rodině loni zesnulému kytaristovi Radimu Hladíkovi. Pak si s kapelou zahrál dva kousky, které okořenil svěžími sóly.

Zdroj: Deník/Hana Langrová

Oproti loňskému turné šlo o komornější koncert. Propojení mezi publikem a diváky zafungovalo hned v začátku. Lucie totiž sypala z rukávu hit za hitem.

Dá se říci, že to bylo naposledy, kdy si mohli fanoušci užít comebackový koncert, protože v příštím roce už se mohou po letech těšit na novou nahrávku EVOLUCIE. Z ní zatím nic nepředstavili, přestože David Koller nedávno prohlásil, že už mají osm kusů.

LUCIE na jediném koncertu roku 2017, na prvním ročníku Soundtracku Poděbrady.Zdroj: Deník/Hana Langrová

Došlo i na hitovku od Wanastovek Tak mi to teda nandey. Kapela odehrála svoje best of hity, to ovšem neznamená, že by show stagnovala. Měla několik pomyslných vrcholů: politickou hitovku Oheň i dvě skladby s Michalem Pavlíčkem. A pánové se nebáli několikrát přidávat. Rozloučili se Medvídkem.

Lucie opět potvrdila, že je naší nejzářnější tuzemskou kapelou. Teď už jen zbývá počkat si na její skladatelský comeback.