Slavnostní atmosféru pak podpořila okázalá výzdoba a nasvícení jeviště. Celým koncertem provázela zpěvačka Gábi Gold, která patřila k hostům večera. Společně s kapelníkem Jaroslavem Trnkou nejprve neformálně zavzpomínali na začátky a historii skupiny. Tox má dnes za sebou více než 2 430 vystoupení nejen v republice, ale i na Slovensku, v Polsku, Chorvatsku, Německu, Rakousku a v Belgii. „Kapela se může pochlubit účinkováním v několika zábavných televizních pořadech. Například se objevila v programu natáčeném v pivovaru Nymburk nebo v poděbradské restauraci V pivovaře. Během minulých let jsme vydali šest CD a na našem kontě máme celou řadu hudebních ocenění,“ vysvětlil s úsměvem kapelník.

A odkud se vlastně vzal název Tox? „S bývalou zakladatelkou a zpěvačkou Pavlou Hodanovou jsme chtěli navrhnout krátký a stručný titul. Ve hře byl Styl, JT Band a Tox, nakonec vyhrál ten třetí,“ doplnil Trnka.

V průběhu večera zazněla v divadle dlouhá řada známých songů několika hudebních žánrů. Vedle zmíněné Gábi Gold se u mikrofonu střídaly další zpěvačky Šárka Fidrantová, Jana Janečková a Petra Bokšová. Svůj pěvecký projev několikrát nabídl i kapelník. Nechyběly ani instrumentální skladby.

Ve druhé části programu se na jevišti objevil druhý host koncertu, Eliška Ochmanová. Tato zpěvačka nyní například hraje a zpívá na prknech Goja Music Hall v muzikálu Čarodějka. Diváci rovněž ocenili instrumentální a pěvecké umění trombonisty Vladimíra Sniehotty. O nápaditá aranžmá uváděných songů se postaral Ivan Strnad. Vystoupení ještě doplňovala velkoplošná projekce na stropě divadla.