Na zítřejší odpoledne připravilo Hálkovo městské divadlo další představení inscenace Vánoční sen v hlavní roli s Ivanem Vyskočilem. Představení začíná ve 14.30 hodin.

Slavný Dickensův vánoční příběh o zlém obchodníkovi Scroogovi, který v době Vánoc odmítá pomoc nejen potřebným, ale i své vlastní rodině. Teprve duch, který se mu tři noci za sebou zjeví, mu dá nahlédnout do jeho vlastního lakotného a sobeckého života a ukáže mu radost z obdarování a pomoci blízkým o Štědrém dnu. V představení účinkuje osm dospělých herců a dvanáct dětí, které zpívají vánoční koledy. Režie se ujal Adolf Toman, hudbu složil Jiří Beneš. V hlavních rolích diváci uvidí Ivana Vyskočila, Miky Mejstříka, Pavla Procházku, Lukáše Tomana Paclta, Báru Slezákovou, Jardu Šturmu, Ádu Tomana a Terezu Brandovou.

Posledním představením tohoto roku bude v úterý 22. prosince od 17.00 hodin vánoční speciál Dády Patrasové Vánoce s Dádou.

Divadlo se s vámi pro tento rok loučí s přáním krásných Vánoc a mnoha úspěchů v příštím roce. Děkuje všem svým návštěvníkům a těší se na setkání v roce 2010. To první bude 12. ledna s představením Dohazovač. V hlavní roli Kateřina Brožová, Dana Syslová, Aleš Procházka, Miloslav Mejzlík, Jaromír Meduna a Richard Trsťan.