Právě na tento otevírací koncert už pořadatelé také spustili předprodej vstupenek. Jsou v ceně 690 korun do sektoru A nebo 490 korun do sektoru B. Originální projekt se uskuteční v obřím stanu pro tisíce lidí, který stejně jako letos vyroste na louce u Jezera.

„Osvědčený realizační tým, který stál za letošním úspěšným koncertem Čechomoru s filmem Rok ďábla, dává tušit, že půjde o nevšední zážitek, jenž rozhodně chce zažít,“ lákají pořadatelé k návštěvě úvodního koncertu s filmovou projekcí, který se uskuteční 30. srpna od 20 hodin. Na jednom pódiu se tak mohou sejít herečtí představitelé hlavních rolí spolu se svými zpívanými hlasy. Snímek z roku 1993 získal hned 4 České lvy – za Nejlepší film, režii, hlavního herce (Josef Abrhám) a především také za Nejlepší hudbu.

Pořadatelé také nabízí možnost zakoupení Golden Passu, který bude majitele opravňovat k přístupu na všechny koncerty hlavního programu a sedadlo v nejlepším sektoru plus některé další výhody včetně přednostního odbavení. Cena Golden Passu činí 2 500 korun a jejich počet je limitován.