14. ročník festivalu Okoř se šťávou zahájí už ve 12.30 hod skupina Vltava dále vystoupí Sto Zvířat, Wohnout, Vladimír Mišík a Ivan Hlas & Etc , UDG, České Srdce, Charlie Straight mezi hlavní hvězdy festivalu bude patřit vystoupení skupiny Olympic nebo Mandrage (to bude už v 15.30). Můžete se také těšit na speciálního hosta Václava Neckáře který s Bacily vystoupí kolem 22.00 hod.

Ohnivá show na hradbách

Na druhé scéně třeba Hentai Corporation, O5 a Radeček, Stay Subway, Bags a Imodium. V 23.00 se objeví přímo na hradbách hradu ohnivé show Pa-li-tchi, kteří se právě vrátili ze svého 3 měsíčního soustředění v Indii.

Pořadatel festivalu spolu s obcí Okoř přichází s příjemným překvapením pro milovníky hradů. Při zakoupení vstupenky na festival získáte možnost zvýhodněného vstupného na prohlídku hradu Okoř - dvě vstupenky za cenu jedné. V den festivalu bude i na hradě prodloužená otevírací doba.

12 hodin hudby

Okoř se šťávou 2012 to je dvanáct hodin hudby bez přestávky! Festival budou uvádět Pavel Anděl a Petr Korál a stejně jako v minulých ročnících je na festival zajištěna kyvadlová doprava, linka X Okoř z Dejvic a Kladna během celé akce a to i po ukončení festivalu.

V místě je možnost stanování. Doporučujeme vstupenky na festival zakoupit předem za časově zvýhodněné vstupné v předprodejních sítích Ticketstream, Ticketportal, Ticketpro, Eventim. Vyhnete se tak případným  frontám u pokladen. Areál festivalu se otevírá v 11.00, na místě je možné vstupenky zakoupit od 10.00 hod.

Více informací (o dopravě, časy autobusů, vstupenky atd.) najdete na stránkách festivalu www.okorsestavou.cz

Okoř se Šťávou.