Ta se na comebackovou koncertní šňůru vrátila po sedmi letech, kdy vystoupila na několika málo koncertech, nyní jede ale ve velkém stylu se živou kapelou za zády, špičkovém zvuku, světly a projekcí na led obrazovkách.

Padesátka fanynek, která si zakoupila dražší vstupenku, se mohla zúčastnit už zvukové zkoušky, na níž dnes čtyřicátníci povětšinou vtipkovali a do mikrofonu pěli úryvky skladeb jiných zpěváků.

Poté následovala autogramiáda a společné focení a pár minut po půl deváté hodině si užili už všichni přítomní. Martin Kocián, Aleš Lehký, David Škach a Václav Jelínek doprovázeni kapelou pochopitelně nevynechali žádný ze svých největších hitů, v průběhu koncertu přivedli na pódium čtyři fanynky a tam si s nimi Martin Kocián zatančil.

O překvapení se postaral kolínský zpěvák Petr Konývka, který přes kapelu předal své ženě slavící ten den narozeniny kytici a Lunetic jí věnoval následující skladbu. Po regulérním koncertu se čtveřice vrátila převlečena do bílého, jako první na pódium přišel Václav Jelínek, který se chopil akustické kytary a začal hrát největší hit čtveřice Máma, kterou nakonec dozpívaly samy stovky hrdel v sále. Podobně tomu bylo ještě před tím s dalším hitem Only You. Po posledním akordu připraveného play listu už následovala jen závěrečná fotka s plným sálem a odchod do šatny. Nekompromisní ochranka potom už rozjeté fanynky směrovala k šatně a východu ze společenského domu.