PAM PAM je nymburské „elektronické“ divadlo. Aktivními protagonisty jsou většinou zároveň i místní muzikanti. Jejich krátké filmy jsou plné absurdního humoru a nezřízeného veselí. Jsou uvolněné a hodně ztřeštěné. Stačí si pustit například Kůrovce, Mozartovy kukačky nebo Králíky.

Hlavními aktéry jsou Nymburáci Jiří Vetešník, Vít Karásek a Daniel Štětka. Za očkem kamery stojí především František Mečíř, Michal Winter nebo zmíněný Vetešník.

„PAM PAM show jsou akce, na kterých se promítají naše krátké filmy. Jsou doplněné třeba o koncerty nebo akční malování,“ řekl Jiří Vetešník.
Jejich filmy jsou žádané i na různých festivalech. „Pozvali nás na Festival blbejch filmů v Jihlavě. V září jedeme do Mladé Boleslavi,“ vyjmenuje Vetešník s tím, že aktuálními filmy jsou Kouzelná baterka a Vopruz agentura. „Máme rozepsané další čtyři scénáře. Jeden je o životě Bedřicha Smetany,“ vysvětlí Vetešník.

Na podzim chystají v Nymburce další prezentaci svých filmů. Do té doby si můžete prodloužit život o několik minut, když jednoduše kliknete na internetovou adresu: www.pampam.cz.