V rámci klubové scény působí kapela poněkud jako zjevení – jen málo kapel si troufne být instrumentální skupinou. Ve zvuku Zoo And Aquaruim se snoubí elektronika a živé hraní. Je možné vystopovat prvky nu jazzu, postrocku či techna. Odráží se v ní prostředí, ve kterém hudba vzniká – město jako urbánní zoo.

Slovenská kapela Zoo And Aquarium.Slovenská kapela Zoo And Aquarium.Zdroj: se svolením kina Sokol Nymburk

Při hraní hudebníci rádi využívají experimentální přístupy, modifikace a tvorbu vlastních nástrojů – prostředky, které přináší současnost. Na svém kontě mají debutové album „Free Range“ (2018) a EP „Sealed“ (2022). Tvorba z obou desek bude tvořit páteř koncertu.

Hudební a vizuální lahůdka

Atmosférické, místy snové, jindy perkusemi prosvětlené rytmické pasáže jsou optimální pro spojení hudby s vizuálním uměleckým ztvárněním, které si kapela občas dopřává ve spolupráci s vlastním DJ. Doposud však pouze v klubovém prostředí.

Ze 20. ročníku Přístavní slavnosti pod nymburskými hradbami.
Promoklou Přístavní slavnost na konci rozskákali Fast Food Orchestra

„Koncerty v sále nymburského kina jsou krásné a návštěvníci kina je pozitivně kvitují. Tentokrát chceme návštěvníkům nabídnout něco, co v kině doposud nebylo. Spojení zajímavé hudby s projekcí na plátno o velikosti 8 x 4 metrů. Vytvořit divákům komplexní umělecký zážitek, který jiný prostor ve městě nemůže nabídnout,“ láká na koncert vedoucí kina Lukáš Kadava.

Před koncertem samotným v předsálí hudebně naladí příchozí polabský electro kouzelník, producent a hlavně hudební mozek kapely Hard To Frame Ondřej Černohorský alias dj ocze.