„Nějaké přání? Tak abychom v dračích lodích porazili Písty. A když velké přání, tak porazit Písty 
a Metrostav."

Tak odpověděl na závěrečnou otázku moderátora Jardy Kříže hokejista a člen posádky dračích lodí Jan Petroušek. Amatérský sportovní klub, který reprezentoval, si říká Tsunami.

Hlavním a mnohem slavnějším hostem jubilejního 
a posledního předprázdninového Večera v klubu byla herečka Anna Polívková. Pro ty, které to netrkne hned napoprvé, stačí dodat dvě okolnosti: otec Bolek Polívka a film Účastníci zájezdu.

Když se ještě vrátíme k závěrečné otázce, tedy přání do budoucna, známá herečka se nakonec nechala přesvědčit svým spoluhostem. „Tak samozřejmě aby tady kluci porazili Písty." Před tím se však zamyslela hlouběji. „Ono se říká, že nás Pánbůh trestá tím, že plní naše prosby."

Člen Tsunami, který měl 
v hledišti Malé scény výraznou podporu svých sportovních kolegů, působil značně sebevědomě. „Hokejových úspěchů máme hodně. Už jsme vyhráli naši soutěž, i když ne letos. Letos přibyl nový tým. Nyní hraje soutěž jedenáct týmů a právě ten nový letos vyhrál. Ale jinak porážíme všechny, i na lodích," nenechal se zaskočit nymburský sportovec, jinak také profesionální bookmaker. Místní mají možnost jej uvidět na Labi při tradičním červnovém klání dračích lodí.

To herečka Anna Polívková má úplně jiné starosti. V Nymburce ji doprovázel pes Hugo, který běhal po celém přízemí divadla a roztomilý kříženec několika ras si stihl během večera pohrát i s několika diváky. „Kromě něj nemám jiné zvíře, ale nedávno jsem křtila tapíra. To je strašně přítulný zvíře. Drbala jsem ho, on začal přivírat oči, lehat si, je to takový prasopes. I když podle odborníků má prý nejblíž ke koním," vyprávěla herečka.

Ta reagovala i na zvídavou otázku druhého moderátora, Davida Šitavance, jestli při podobných rozhovorech má připravené odpovědi na tradiční otázky. „Když já vždycky nakonec odpovím jinak. Pravda je sice nuda, ale na druhou stranu, já neumím moc fabulovat," svěřila se elegantní herečka, která si zároveň postěžovala na pozornost různých módních policií 
v bulvárech. „Mně připadá, že jsem v pohodě. Ale pak přijedu a máma říká: Zase psali, že seš Strašidlo týdne," rozesmívala herečka publikum.

Další díl Večerů v klubu chystají Jarda Kříž a David Šitavanc až po prázdninách, kolem 25. září.