25. ročník topenářské a nábytkářské výstavy Domov a teplo pomůže zorientovat se na trhu v oblasti moderního vytápění, nábytkářském průmyslu a dekorací. Odborníci zájemcům na výstavě spočítají náklady a budoucí úspory. „Mezi vystavovateli naleznou přední topenářské firmy, které nabídnou krbová kamna, kamna na dřevo, krby, krbové vložky, sporáky, peletová kamna a kotle, ohřívače, kotle na dřevo, automatické kotle, kouřovody, komíny, termostaty, čerpadla a příslušenství jako krbové vysavače a nářadí, koše na dřevo a ostatní doplňky,“ říká ředitel výstaviště Ondřej Matouš.

Pro ty, které spíše zajímají starožitnosti, než nový sortiment bude probíhat ve stejnou dobu v areálu výstaviště první ročník prodejní akce Starožitnosti. K vidění bude starožitný nábytek, porcelán, keramika, obrazy, rámy, zrcadla, židle, ale třeba také šperky, hodiny, lustry a svítidla. Chybět nebudou ani staré hračky na klíček nebo setrvačník, panenky, vláčky, promítačky nebo loutky.

Třetí akcí jsou Jiřinkové slavnosti, tedy celostátní výstava jiřin a gladiolů. V doprovodném programu vystoupí známé osobnosti a na své si přijdou milovníci dechovky.