Nejlépe dopadla mezi zpěvačkami Lucie Procházková, která skončila z 29. nominovaných celkově na 5. místě. Ta vyhrála jednoznačně i Muzikanta Nymburska. „To je fajn, že jsem neskončila na posledním místě,“ žertovala Procházková s tím, že se vrací nyní z festivalu domů, kde hrají s TOXem každý den.

V kategorii Zpěvák roku se v anketě Muzikant středních Čech umístil z regionu nejlépe Jan Vávra. Skončil na 16. místě z 30. nominovaných jmen.

„Mám z toho radost. To jsem přitom nepomohl ani jediným klikem,“ smál se Vávra. Podle Vávry to může být i faktem, že od roku 1998 objíždí střední Čechy a celý zbytek republiky se svými pořady po školách. „Může si mě někdo zpětně vybavit z Chaosu, potom z pořadů pro školy a pak ještě z vystoupení Krejčíka Honzy,“ rekapituluje Vávra.

Dvanácté místo patří v Muzikantovi středních Čech v kategorii Skupina roku pístecké trampské skupině Pístecká Duna. „Tak to jsem vůbec nečekal, to je nádhera, hned to jdu volat klukům z kapely,“ radoval se kapelník Duny Pavel Král. Zmínil i oslavu na počest 2. místa v Muzikantovi Nymburska, kdy pro své fanoušky uspořádali zábavu v pístecké hospodě U Kyselů.