Hudebně i tanečně naladění diváci neměli o muzikantské lahůdky žádnou nouzi, kapely předváděly striktně dobrou atmosféru. Nekončící potlesk a přidávání písniček bylo jasným důkazem.

Koncert navštívil i hudebník a učitel dvou muzikantů v Artmosphere Václav Havlas. Ten je zároveň držitelem tří ocenění jako nejlepší Hudebník roku v anketě Nymburský Otík.

„Koncert jsem si užila, kamarádka tu slaví své narozeniny, takže jako takový hudební dárek je okouzlující. Kapelu Artmosphere slyším poprvé a musím říct, že jsou opravdu moc dobrý!“ nešetřila chválou tančící Markéta.

Pro Artmosphere to byl vlastně vůbec první regulérní koncert v Nymburce. Muzikanti jsou jinak z celého regionu, a to z Nymburka, Poděbrad a Lysé nad Labem. Se členy Artmosphere připravujeme rozhovor.

V týdnu hrály U Strejčka také hodně tvrdé ruské kapely JARS a Usssy.

"Těžko se dají popsat pocity z koncertu, to se musí zažít. Bylo to moc fajn. Sešlo se tam plno přátel, takže pohodová atmosféra. Do toho mocfajn hudba.JARS byli ráznější. Kámoš Fanda to tam jako správnej pankáč punkově rozjel," zhodnotil Nymburák Petr Alius Vojtek, který akci nafotil.

Autor: Lucie Trejbalová, lut