PODĚBRADY – BENEŠOV  5:7

Dvě třetiny to s benešovskými akciemi vypadalo špatně. Vodní lvi sice hráli s domácími vyrovnanou partii, ale střelecky v koncovce selhávali. Naopak Poděbrady, kteří hrají o play off, jim ukazovaly, jak se šance proměňují a vedly 5:3.

Do třetí třetiny vpluli hosté jako velká voda. Babický ihned snížil a tlak hostů narůstal. Vyrovnání bylo na spadnutí, ale dlouho nepřicházelo. Až pět minut před koncem se po střele Císaře zadařilo – 5:5. Hosté vyrovnání nespokojilo a devadesát vteřin před koncem je Hynek dostal do vedení. Domácí se po chvíli dostali do útočné třetiny, odvolali brankáře a vyslali několik projektilů na Štěpánka, ale ten již byl neprůstřelný. Naopak deset vteřin před koncem hosté udeřili posedmé.

Branky: 3. Malý (Löffelmann), 8. Struhala (Pácal), 18. Malý (Struhala, Pácal), 31. Šebesta, 37. Skokan (Šebesta, Drahoňovský) – 10. Babický (Hynek), 31. Burda (Hynek), 36. Hynek (L. Holánek), 41. Babický (Hynek), 55. Císař (L. Holánek, Hořejší), 59. Hynek (Burda), 60. Hynek. Rozhodčí: Švejda. Vyloučení: 2:3. Třetiny: 3:1, 2:2, 0:4.