V souboji Sán a Lyšáků z Lysé nebylo o vítězi zápasu pochyb od samého začátku. Lyšáci poprvé překonali brankáře Sán až čtyři vteřiny před první sirénou, sami v té době však již inkasovali pětkrát. Zbytek zápasu probíhal v podobném duchu a Sány tak získaly pohodlné tři body do tabulky.

Jasný průběh mělo také střetnutí nymburských Hornetů a Křečhořských Vos. Vosy nedaly Sršňům žádnou šanci a vysoko zvítězily.

Dramatické a vyrovnané utkání mezi sebou odehrály týmy Hokejky Nymburk a Brkouni. Hokejky čtyřikrát v zápase vedly o dva góly, ale Brkouni dokázali vždy vyrovnat a čtyři minuty před koncem tak byl nerozhodný stav 9:9. Na začátku 58. minuty ale vstřelily Hokejky desátou branku, na kterou již Brkouni odpovědět nedokázali. Možná i proto, že minutu před koncem, přestože měli výhodu přesilové hry a vhazovalo se v obranném pásmu Hokejek, tak po oddechovém čase neodvolali brankáře a nezkusili vyrovnat v power play.

Kemp pro učitele tělesné výchovy pořádaný Českým olympijským výborem v Hostivicích
Studium či řežba o každý gól. Učitelé se utkali s olympioniky i zasedli do lavic

Běchovičtí proti letos nevýrazným Tsunami Nymburk možná pomýšleli na další bodový zisk, k jejich smůle se však Tsunamští poprvé v letošní sezoně sešli v téměř kompletní sestavě, a tak nakonec Běchovičtí inkasovali rekordní příděl gólů. Zajímavostí je, že hokejisté Tsunami v jednom zápase zdvojnásobili svůj počet vstřelených gólů od začátku soutěže.

Výsledky 8. kola: Sány – Lysá 16:4 (5:1, 7:2, 4:1), Hornets – Křečhoř 4:15 (0:3, 2:9, 2:3), Brkouni – Hokejky 9:10 (2:3, 3:4, 4:3), Běchovice – Tsunami 4:21 (1:6, 1:7, 2:8).
Los 9. kola: Běchovice – Hornets (so 13:15), Křečhoř – Sány (so 17:45), Lysá – Brkouni (so 20:00), Pátek – Běchovice (ne 20:00).