BENEŠOV – PODĚBRADY   6:5  SN

Šance se střídaly na obou stranách. První udeřili hosté,  ve 13. minutě otevřel skóre po přihrávce Drahoňovského Struhala. Benešov vyrovnal v 15. minutě zásluhou Herwiga. V 18. minutě poslal Poděbrady do vedení přesnou ranou I. Procházka.

Úvod druhé části hry vyšel lépe domácím hokejistům, kteří čtyřmi brankami v rozmezí dvou minut zcela otočili skóre. My jsme se ale nevzdali," uvedl poděbradský trenér David Kubát.

Nejprve ve 26. minutě snížil Malý a v čase 30:00 využil přesilovou hru Kubát.

Hned v úvodu třetí třetiny využil přesilovou hru Drahoňovský a bylo srovnáno. „V další části hry se šance střídaly na obou stranách, ale již bez gólového efektu a zápas tedy dospěl k penaltovému rozstřelu," řekl poděbradský kouč.

V penaltách všichni poděbradští exekutoři zcela selhali a bod navíc získal Benešov, když jediný nájezd proměnil Košatka.

Branky: 15. Herwig (Sviták), 24. Burda (Hořejší), 25. Jungwirth (Starec), 25. Jungwirth (Burda), 26. Muras (Císař), rozh. nájezd Košatka – 13. Struhala (Drahoňovský), 18. I. Procházka, 26. Malý (Skokan), 31. Kubát, 41. Drahoňovský (Kubát). Třetiny: 1:2, 4:2, 0:1 – 1:0. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:3. Oslabení: 0:0. Rozhodčí: Hruška – Lohr, Nevařil.
Poděbrady: Král (41. Benýr) – Kuzďas, Buldra, Havelka, Struhala, M. Hněvsa – Drahoňovský, Kubát, Löffellmann – Malý, Skokan, Svoboda – J. Hněvsa, R. Procházka, I. Procházka.