V dohrávce sedmého kola vedl překvapivě Český Brod nad Hornety po první třetině 3:1. Druhou třetinu ale Horneti vyhráli 4:0 a v posledním dějství dotáhli utkání do vítězného konce. V předehrávce čtrnáctého kola si Buldoci poradili s hokejisty Sán.

V předehrávce třináctého kola se utkaly v přímém souboji o druhou příčku dva nymburské týmy Tsunami a Hornets. Horneti zasypali gólmana Tsunami Říhu přívalem střel, ten však držel svůj tým nad vodou a první třetina skončila bezbrankovou remízou. Ve druhé části se třikrát radovali z gólu hokejisté Tsunami, když ve dvou oslabeních vstřelil všechny tři branky Hrdina, který tak dosáhl čistého hattricku. V poslední části pak otevřená obrana Hornetů dovolila svému soupeři nastřílet další góly. Konečný výsledek je nakonec pro Hornety příliš krutý a neodpovídá dění na ledě.

Výsledky – dohrávka 7. kola: Hornets – Český Brod 9:4 (1:3, 4:0, 4:1). Předehr. 14. kola: Buldoci – Sány 9:6 (3:1, 4:1, 2:4). Předehr. 13. kola: Tsunami – Hornets 9:2 (0:0, 3:0, 6:2).

Další los 12. kolo: Pečky – Brkouni (pá 20:00), Mochov – Sány (so 11:00), Č. Brod – Buldoci (so 18:45), Pátek – Hokejky (ne 15:30), Hornets – White Rats (ne 17:45).