V souboji Brkounů a Českého Brodu se hrál vyrovnaný hokej, na jehož konci se z vítězství radovali hokejisté Českého Brodu.

Pátečtí hokejisté odolávali náporu svatbínských Kocourů a úvodní dvě třetiny prohráli vždy pouze o jedinou branku. Ve třetím dějství už žádný gól nepadl.

Horneti začali proti Hokejkám výborně a ujali se vedení 2:0. Pak však čtyřmi góly v řadě otočily vedení na svou stranu Hokejky. Horneti ještě snížili, ale to bylo z jejich strany vše, a když znovu čtyřikrát v řadě inkasovali, bylo o vítězi jasno.

Fantomové z Lysé prohrávali s Běchovicemi v polovině zápasu již 2:7, pak však začali svého soupeře mohutně dotahovat a ze zápasu bylo nakonec velké drama. O možnost vyrovnání se v úplném závěru zápasu připravili Fantomové sami vlastní nedisciplinovaností.

Hokejisté Peček se na zápas proti Tsunami sešli v pouhých pěti hráčích do pole, a tak svůj zápas proti nymburskému týmu prohráli kontumačně.

Buldokům vyšla proti Mochovu mimořádným způsobem první polovina zápasu, po které vedli tři jedna. Ve třetí třetině však poděbradským hokejistům došly síly, v obraně vytvořili několik hrubek, které zkušení mochovští playeři dokonale potrestali.

Střelci kola se stali třígólový Ladislav Bášti (Kocouři), Tomáš Bláha (Phantoms) a Vojtěch Sekera (Běchovice).

Výsledky: Brkouni – Český Brod 3:4 (1:2, 1:2, 1:0), Kocouři – Pátek 5:3 (2:1, 3:2, 0:0), Hornets – Hokejky 3:8 (2:3, 0:1, 1:4), Phantoms Lysá – Běchovice 8:9 (1:2, 3:6, 4:1), Tsunami Nymburk – Pečky 5:0 kontumačně, Mochov – Buldoci 7:3 (1:2, 1:1, 0:5).

Příští zápasy: Buldoci Poděbrady – Phantoms Lysá (so 10:45), Pátek – Tsunami Nymburk (so 13:00), Hokejky Nymburk – Kocouři (ne 11:30), Pečky – Hornets Nymburk (ne 18:00).