Nymburk – Černošice B 4:5

Prohlédněte si jeden z nymburských gólů

Z hokejového utkání Krajské soutěže Nymburk - Černošice B (4:5) | Video: Deník/Vladimír Malinovský

V úvodní části padla jediná branka, tu dal hostující Chylík. Nejvýživnější byla na góly prostřední perioda. Hosté nejprve odskočili na dvoubrankový rozdíl, pak ale Nymburk během necelých dvou minut srovnal. Černošice si vzaly vedení zpět, o něj je ale připravil Šafra. Hosté se dokázaly prosadit dvakrát v závěrečné třetině a to jim stačilo na těsné vítězství. V závěru snížil Turinský, ale vyrovnat se již domácím nepodařilo.

„Hodnocení je naprosto jednoduché. Soupeř nám ukázal, že se dá dát pět branek z pěti šancí,“ uvedl kouč nymburských hokejistů Pavel Bartoníček. „Hosté proměnili všechny své šance, zatímco my jsme jich měli mnohonásobně více. To je ale naše bolest po celou sezonu, nedokážeme dávat góly. Herně to bylo celkem vyrovnané, spíše jsme byli o něco lepší. Ale trápíme se v koncovce,“ přidal nymburský kormidelník.

Prohlédněte si jeden z gólů béčka Černošic

Branky: 30. V. Kuzďas, 32. Protivný, 35. Šafra, 59. Turinský - 15. Chylík, 22. Škvor, 33. Chylík, 45. Kryšpín, 57. Minář. Třetiny: 0:1, 3:2, 1:2.