NYMBURK – HR. KRÁLOVÉ JUN  2:7

Nymburk se sice dostal zásluhou Krále do vedení, ale snaživí junioři Hradce Králové, jejichž letošním cílem je postup do juniorské extraligy, ještě do první přestávky otočili skóre zápasu a vedení si už vzít nenechali.

Nymburk nastoupil do zápasu s kombinovanou sestavou. Úvodní třetinu odehrál jen na dvě lajny, přičemž Král, Stehlík, Kříž a Šefl odehráli právě jen tuto první část. Zbylé dvě třetiny odehrál Nymburk na tři lajny, sestava však byla hodně neúplná.

Nymburští hráči hodně bruslili, jenže postrádali kombinaci a rozvahu. Bylo vidět i několik chyb v obraně a také soupeřovo využité trestné střílení. Ani domácím brankářům se zrovna nevedlo, oba si totiž připsali na svůj účet poměrně laciné branky.

„Chtěli jsme vidět všechny hráče, kteří s námi trénují, tak abychom si udělali obrázek o jejich výkonnosti. Příležitost tedy dostali všichni hráči a sestava byla značně kombinovaná. Musím přiznat, že soupeř velmi dobře bruslil a nám to dělalo problémy. Určitou představu o našich hráčích jsem si udělal, i když samozřejmě z jednoho zápasu nelze dělat konečné závěry. Ve čtvrtek proti Jablonci už budeme hrát klasicky celý zápas na tři lajny a doufám, že náš výkon bude lepší," řekl po zápase trenér Nymburka Pavel Bičiště.

Další přípravné utkání sehrají nymburští hokejisté doma už dnes, kdy od 18 hodin hodin přivítá mužstvo Jablonce nad Nisou.

Branky: 6. Král, 29. Pácal – 8. Dudák, 9. Bezděk, 14. Pilař, 38. Vladyka, 49. Vladyka, 50. Drašnar, 52. Dudák. Rozhodčí: Kubeš – Tasch, Kozák. Třetiny: 1:3, 1:1, 0:3.
NED Hockey Nymburk: Brázdil (od 21. min. Matoušek) – Kříž, Moucha, Kulich, Šefl, Cicvárek, Herna, Koloničný, Pokorný, Topič – Velechovský, Král, Stehlík, D. Protivný, Bičiště, Kadlec, R. Procházka, Dvořák, Pácal, I. Procházka.

Jakub Marvan