Kapitán Horst Siegl a poděbradský Petr Fiala se postavili na úvodní buly, kterou vhodil starosta Poděbrad Roman Schulz a pak už se šlo na věc. V bráně Sigiteamu stál Pavel Kuka, před ním hráli Jiří Novotný, Jan Nezmar, Jiří Jarošík, Martin Latka, Ivan Hašek, Vlastimil Vidlička, hokejový vítěz Stanley cupu Jiří Hudler, nebo hokejista Michal Mikeska, držitel dvou mistrovských titulů. A také zpěvák, herec a promotér Sagvan Tofi, který má fotbalovou přezdívku Marcelo.

Poděbradská garda hvězdného soupeře porazila vysoko 9:2. „My jsme hlavně rádi, že jsme si proti takovým borcům mohli zahrát. Proti nám stály velké hvězdy a to se nepoštěstí každý den,“ řekl po exhibičním utkání kapitán poděbradské gardy a předseda klubu Petr Fiala. „V bráně si dobře počínal Kuka, svoji zarputilost a urputnost předváděli hlavně Jarošík, Novotný nebo Nezmar. Ti jsou opravdu hodně houževnatí. A třeba Mikeskovi bylo hodně těžké puk sebrat,“ přidal Fiala. „Pak ale rozhodla naše hokejová kvalita. Za nás nastoupilo asi devět super hokejistů,“ smál se šéf poděbradského klubu.

Jeho tým se schází pravidelně. „Vlastně trénujeme každé pondělí, jdeme si zahrát. Baví nás to a i tento zápas jsme si parádně užili. Po letech jsme si zase zahráli před diváky a rodinnými příslušníky, ti nám zatleskali,“ dodal spokojený Petr Fiala.

Branky: Struhala 2, Serbus 2, Fiala, Pozník, Myška, Futera, Hněvsa – Nezmar, Hašek.