Poděbrady – Žebrák 4:3

Vypadalo to na jednoznačnou záležitost. Ale jen po dvou třetinách. Ovšem nebylo to tak. Poděbradští hokejisté v zápase vedli o tři branky, poslední třetinu ale vůbec nezvládli a nakonec byli rádi, že těsné vítězství uhájili. „Špatná ale nebyla jen poslední třetina. Špatný byl celý zápas," ulevil si po utkání trenér poděbradského mužstva David Kubát. „Vítězství jsme utrpěli," přidal.

Poděbrady vyhrály čtvrté utkání v řadě a v tabulce jsou na třetím místě s dvoubodovou ztrátou na první Kutnou Horu. „Ale zápas se Žebrákem byl z naší strany hodně nepovedený. Nepodali jsme zodpovědný a soustředěný výkon a soupeř málem dosáhl na body," zlobil se po zápase poděbradský kouč.

Domácí stříleli branky jen v prvních dvou třetinách. Za tým z lázeňského města se trefili Malina, Buldra a dvakrát mířil do černého Procházka. V obou těchto periodách daly Poděbrady po dvou brankách, v poslední části vyšly střelecky naprázdno. Zato hosté dvěma zásahy zápas zdramatizovali. „Měli jsme i štěstí. Nástup do poslední třetiny byl hrozný. V závěru jsme se báli o výsledek," přiznal kouč Kubát.

Branky Poděbrad: 4. Malina (Malínský), 11. Procházka (Pozník), 29. Procházka (Šafra, Cicvárek), 37. Buldra (Cicvárek). Třetiny: 2:1, 2:0, 0:2.