V souboji Sán a Běchovic se o vítězi utkání rozhodlo v prostřední třetině, kterou Sány vyhrály poměrem tři nula.

Utkání mezi Brkouny a Lyšáky z Lysé nad Labem nabídlo mnohem dramatičtější zápletku. Brkouni nastoupili do zápasu v pouhých sedmi hráčích do pole. Do poloviny zápasu drželi Brkouni vyrovnaný stav pět pět, pak ale vstřelili Lyšáci tři góly a vzhledem k počtu hráčů Brkounů se zdálo, že je rozhodnuto. Na začátku třetího dějství ovšem Brkouni dvěma brankami snížili a dostali se zpátky do zápasu. Krátce nato ale odskočili Lyšáci znovu na rozdíl dvou branek. Brkouni však v rozmezí 50. až 53. minuty vstřelili tři branky a rázem se dostali do jednogólového vedení. To potom s vypětím všech sil udrželi až do konce zápasu.

Výsledky: Sány – Běchovice 6:2 (2:1, 3:0, 1:1), Brkouni – Lysá 10:9 (3:4, 2:4, 5:1).
Příští zápasy: Pečky – Tsunami (ne 19:45). (jan)