Hv. Kladno – Poděbrady 3:8

Přestože hostující tým opět zvítězil, i tentokrát nebyl trenér David Kubát s výkonem svého mužstva spokojený. „Jeli jsme k soupeři jen s deseti hráči, takže naše sestava byla hodně okleštěná. I přesto jsme měli soupeře jednoznačně přehrát," uvedl po vítězném zápase trenér poděbradského mužstva David Kubát.

Zápas byl ale dvě třetiny gólově vyrovnaný. Poděbrady rozhodly až v poslední části, kdy daly pět branek. „Nedůsledností jsme nechávali soupeře žít. Pak se nám povedlo vstřelit nějaké branky," dodal trenér Poděbrad.

Branky Poděbrad: 2. Pácal (Velechovský), 30. Velechovský (Pozník), 37. Šafra (Pánek), 43. Pácal (Šafra, Charvát), 45. Pánek, 46. Charvát (TS), 48. Pozník (Buldra, Pácal), 56. Buldra (Velechovský). Třetiny: 0:1, 1:2, 2:5. Poděbrady: Král – Pozník, Malina, Pánek, Hněvsa – Buldra, Pácal, Velechovský – Šafra, Kosinka, Charvát.