Příbram - Poděbrady 3:4

„Po studené sprše z minulého týdne jsme zajížděli na led do Příbrami, kde se nám také nikdy moc nedařilo. Úvod utkání nám ale vyšel na jedničku. Po brankách Toupala a Verneka jsme se dostali do vedení 2:0,“ načal hodnocení zápase manažer poděbradského klubu David Kubát.
Úvod druhé části hry ale hosté zaspali a domácí ve 25. minutě během šesti vteřin srovnali. Nepovedený start do této třetiny vyvrcholil ve 32. minutě. Příbram v přesilové hře otočila skóre na svou stranu. Chvíli na to sice Mojžíš mohl ze samostatného nájezdu vyrovnat, ale nepodařilo se. „Úspěšnější byl naštěstí pro nás ve 38. minutě Strnad, který zužitkoval přihrávku Pojkara,“ řekl Kubát.
Začátek poslední třetiny patřil Poděbradům. Nejprve Příhoda netrefil zcela odkrytou branku, ale o chvíli později potvrdil svoje střelecké dispozice a ve 43. minutě vstřelil vítěznou branku. „Od této chvíle jsme již pozorně bránili. Když ojedinělé šance domácích zneškodnil Škubal, odvezli jsme si z Příbrami cenné tři body,“ radoval se manažer Kubát

Branky Poděbrad: 6. Toupal (Vernek), 16. Vernek (Mojžíš, Příhoda), 38. Strnad (Pojkar), 43. Příhoda (Cafourek, Vernek). Třetiny: 0:2, 3:1, 0:1.

Poděbrady: Škubal - Cafourek, Žalud, Pojkar, Baumgartner, Vencovský, Kosinka - Příhoda, Mojžíš, Vernek - Strnad, Toupal, Hrdina - Milaniak, Zámečník, Šafra. (mal)