Poděbrady – Žilina 11:5

Domácí vyhráli všechny třetiny. V první části hosté ještě vzdorovali, ale pak už tahali za kratší konec. Poděbrady se tak rehabilitovaly za předešlý neúspěch na ledě posledního týmu.

„Soupeř přijel jen s devíti hráči a to mluví za vše," uvedl po utkání autor tří poděbradských zásahů Ivo Procházka. „My jsme dost lacino dostávali góly, ale na druhou stranu jsme také často jednoduše skórovali. Bylo to takové pohodové utkání," řekl Procházka.

Ten mohl být hodně spokojený, dal hattrick. „Spokojenost je, ale jsem rád, že se prosadili i další střelci. Dařilo se všem hráčům," chválil mužstvo střelec zápasu. „Ještě bych chtěl pogratulovat svátečnímu střelci a zároveň autorovi desátého gólu Miloši Malinovi. Tímto se také těším na jeho přínos do klubové kasy," žertoval Procházka.

Poděbrady hrají v dalším kole na ledě Kutné Hory. „Bodovat chceme proto, abychom se udrželi v první čtyřce, a si zajistili play off," dodal Procházka.

Branky Poděbrad: 8. Procházka (Šafra), 12. Procházka (Dvořák), 17. Velechovský (Pácal), 32. Šafra (Dvořák,Ross), 34. Pácal, 38. Buldra (Pácal), 39. Ross (Šafra), 45. Procházka (Pánek, Cicvárek), 50. Pozník (Kosinka), 57. Malina, 60. Kosinka. Třetiny: 3:2, 4:1, 4:2.
HC Poděbrady: Král – Pánek, Cicvárek, Pozník, Malina, Hněvsa – Buldra, Pácal, Velechovský – Šafra, Dvořák, Procházka – Kubát, Kosinka, Ross.