Nejinak tomu bylo i v minulém kole. Brkouni proti Sánům dokázali na začátku třetí třetiny stáhnout tříbrankové manko a vyrovnat, pak ale znovu dvakrát inkasovali a na tyto branky již odpovědět nedokázali.

Minule nastoupili Pátečtí proti Pečkám ve třinácti lidech, tentokrát jich bylo na střídačce proti Hokejkám pouhých šest. Přesto se na začátku druhého dějství dostali do vedení čtyři dva. Pak však Hokejky otočily skóre na svoji stranu a i když se pátečtí hokejisté dokázali dvakrát dotáhnout na rozdíl jediné branky, na vyrovnání už jim síly nezbývaly.

První vítězství v soutěži vybojovali hráči Běchovic, kteří zaskočili Lysou.

Zatímco Běchovičtí zažili první vítězství, Kocouři odešli z ledu poprvé poraženi. V mimořádně vyrovnaném souboji s Pečkami rozhodl o jejich prohře vlastní gól, který si vstřelili šest minut před koncem. Minutu před koncem pak Pečečtí své vítězství definitivně pojistili.

Výsledky: Brkouni – Sány 5:7 (1:2, 1:3, 3:2), Hokejky Nymburk – Pátek 9:7 (1:3, 3:1, 5:3), Lyšáci Lysá nad Labem – Běchovice 3:5 (1:1, 1:3, 1:1), Kocouři – Pečky 1:3 (0:1, 1:0, 0:2).
Příští zápasy: Běchovice – Sány (ne 17:15), Lyšáci Lysá – Brkouni (ne 19:30).