Jeho tým rychle inkasoval a dokázal odpovědět až na druhou trefu domácích. Ještě horší to bylo z pohledu Nymburka v prostřední části, kterou prohrál 1:3. Nic platné už mu nebylo to, že závěrečnou třetinu vyhrál.

„Ve druhé třetině rozhodly dvě přesilovky domácích, ve kterých jsme dostali dva góly. Pak už to bylo těžké. Poslední část jsme chtěli vyhrát, to se povedlo, ale na víc jsme se už nezmohli. Rozhodl náš špatný vstup do zápasu a využité přesilovky domácích,“ řekl kouč Bičiště.

D. Králové – Nymburk 5:3

Branky a nahrávky: 4. Franc (Dušek), 13. Fořt (Panna, Franc), 23. Fořt (Franc), 30. Luštinec (Valášek, Karlík), 35. Sedláček (Karlík, Matějíček) – 16. Král (Kačírek, Tržický), 22. Kuzďas (Král), 57. Jirásek (Stehlík). Třetiny: 2:1, 3:1, 0:1. Rozhodčí: Pokorný. Diváci: 370.

NED Hockey Nymburk: Krofta – Kříž, Hroudný, Tržický, Mašek, Rittig, Knesl, Jirásek, Stehlík, Bičiště, Josefus, Král, Burda, Kuzďas, Grim, Arnošt, Kolouch, Smejkal, Eis, Kačírek.

Do Nymburka míří KlatovyHokejová sezona je pořádně rozjetá, hráči si nestačí pořádně vydechnout a už se musí chystat na další utkání. Stejně to mají i borci NED Hockey Nymburk ve druhé lize. V dalším kole soutěže hrají na svém ledě s nepříjemným týmem Klatov. Sobotní utkání začne jako tradičně v 17 hodin.

„Čeká nás zápas s dobrým protivníkem,“ říká před dalším druholigovým mačem trenér nymburského celku Pavel Bičiště. „Klatovy mají mladé hráče, jsou hodně lítaví. Takže se nám asi rozhýbou nohy,“ usmívá se kouč Nymburka.