VLAŠIM – PODĚBRADY 3:6

Úvodní třetinu zvládly lépe Poděbrady, když po dvaceti minutách vedly 2:0. Na začátku druhé části hry domácí zužitkovali přesilovou hru a snížili. Během 30 vteřin ale Poděbrady opět vedly o dvě branky. Když se ve 30. minutě trefil Drahoňovský, zdálo se být o osudu zápasu rozhodnuto. Domácí se ale nevzdávali opět snížili.

Do poslední třetiny šly Poděbrady s cílem udržet dvoubrankový náskok. To se jim dařilo a navíc ve 43. minutě využily přesilovku. Vlašim ve 48. minutě snížila, ale to bylo již z její strany vše. Výsledek střelou do prázdné branky pečetil Kubát.

„Získali jsme cenné tři body v boji o záchranu v soutěži," radoval se kouč Poděbrad David Kubát.

Branky: 24. a 35. Matějka, 48. Holánek – 13. a 60. Kubát, 17. a 25. Minarčík, 30. Drahoňovský, 43. I. Procházka. Vyloučení: 5:9 navíc Máčala (VLA) 5+do konce utkání, Kakos (VLA) 10 minut OT. Využití: 2:1. Oslabení: 0:0. Rozhodčí: Švejda.
Poděbrady: Král – Kuzďas, Buldra, Havelka, Svoboda, Struhala, Hněvsa – Drahoňovský, Kubát, Minarčík – Pácal, Skokan, I. Procházka, – Zeman, Hejtmánek, R. Procházka.