KRALUPY – PODĚBRADY  4:5

V úvodu byly Poděbrady horším týmem, domácí hráli s větší chutí a byli všude dříve. Poděbradští hráči trávili spoustu času na trestné lavici.

Hosté šli sice do vedení po trefě Procházky, ale to bylo z jejich strany na dlouho vše. Domácí dali v první třetině tři góly a byli pány na ledě. Když dali ve druhé dvacetiminutovce čtvrtou branku, nevypadalo to s hosty vůbec dobře.

Ovšem tento gól jakoby je nakopl. Do konce prostřední části hosté třemi zásahy srovnali a začínalo se od začátku. V poslední části rozhodl jediný gól, který dal v 51. minutě  při hře pěti proti třem poděbradský Svoboda.

„Jsem rád, že jsme zápas za stavu 1:4 nezabalili a dokázali jej otočit," oddechl si po utkání poděbradský trenér David Kubát. „Mrzí mne opět spousta vyloučených a přístup k zápasu v první třetině," zlobil se poděbradský kouč.

Branky: 9. Roubal (Řehák), 10. Novák (Háva), 13. Minařík, 22. Kučera (Háva) – 8. I. Procházka I., 25. Vašát (I. Procházka, Struhala). 26. Drahoňovský (Kubát), 37. Löffelmann, 51. Svoboda (Malínský). Vyloučení:  4:10, navíc Roubal (KRA) a Malínský (PDY) 10 minut. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Rozhodčí: Doubek. Třetiny: 3:1, 1:3, 0:1. Vývoj skóre: 0:1, 4:1, 4:5.
Poděbrady: Král  – Malínský, Malina, Buldra, Havelka, Svoboda, Hněvsa – Drahoňovský, Kubát, Löffelmann – Skokan, Šebesta, Malý – I. Procházka, Struhala, Vašát.