KRALUPY – PODĚBRADY  7:4

Zápas začal opatrně a jako první šli do vedení domácí, když v 9. minutě proměnili přesilovou hru zásluhou Freye. Poděbrady odpověděly ve 13. minutě také v početní převaze, když Minarčíkovu střelu usměrnil do sítě Skokan. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Druhou část hry zahajovali hosté přesilovou hrou, kterou ve 22. minutě zásluhou Buldry proměnili a šli do vedení. Kralupy v rozmezí 26. a 28. minuty výsledek otočili. Nejprve se podruhé v zápase trefil Frey a chvíli nato po chybě v obranném pásmu Poděbrad poslal domácí do vedení Háva a vzápětí kralupský Šarše zvýšil vedení o dvě  branky. Ve 30. minutě Poděbrady zásluhou Löffelmanna opět v přesilové hře snížili na rozdíl jediné branky, ale ve 33. minutě vstřelil Eliáš pátý gól Kralup.

V poslední části hry se hosté snažili s výsledkem ještě něco udělal, ale ve 49. minutě po střele domácího Macka prohrávali již o tři branky. V 53. minutě sice Šebesta vstřelil čtvrtou branku Poděbrad, ale víc již hosté nestihli. V 59. minutě výsledek pečetil domácí Hanžl.

„Zápas rozhodly chyby v našem obranném pásmu a opět mizerné proměňování našich gólových šancí," hledal příčina porážky poděbradský trenér David Kubát.

Branky: 9. Frey (Hošek), 26. Frey (Mareš), 27. Háva (Hanžl), 28. Šarše (Macek), 33. Eliáš, 49. Macek (Frey), 59. Hanžl (Eliáš) – 13. Skokan (Minarčík), 22. Buldra (Pozník), 30. Löfflellman (Šebesta), 53. Šebesta (Drahoňovský). Vyloučení: 10:10, navíc Hošek (Kralupy) 10 minut OT. Využití: 1:3. Oslabení: 0:0. Rozhodčí: Jecelín.
HC Poděbrady: Král – Pozník, Buldra, Končák, Minarčík, Kuzďas – Šebesta,  Löffelmann, Drahoňovský – Malý, Skokan, Vaľko – Pácal, Hejtmánek, Procházka – Špalda, Petráš.