PODĚBRADY – M. BOLESLAV B  5:4  SN

Domácí vydolovali dva body, když vyhráli po nájezdech. Pokaždé však museli dotahovat manko. „V penaltové loterii jsme byli úspěšnější my, když se dvakrát trefil Malínský. Za hosty ve třetí sérii dokázal skórovat Rovný, ale druhý bod zůstal doma," oddechl si poděbradský trenér David Kubát.

Úvod se domácím  nepovedl. Již ve 3. minutě hostující Frolík po dvou dorážkách otevřel skóre. Domácí tento gól zaskočil a jejich hra byla velmi nepřesná. Navíc pro zranění musel odstoupit centr druhého útoku Kubát a Poděbrady musely přeskupit sestavu. Na jeho místo se posunul Buldra, který pak vyrovnal. Vzápětí dostaly Poděbrady výhodu přesilové hry, ve které několikrát nebezpečně vystřelily, ale hosté se dokázali osvobodit. Vyhozený puk dojel Ficek, našel  Hradce, který vrátil Boleslavi vedení.

Ve druhé třetině se hra přitvrdila a často se vylučovalo. Ve 27. minutě našel Skokan na útočné modré Malého a ten srovnal skóre. Hosté šli do vedení ve 32. minutě, když se trefil Frolík. Další oslabení pro Poděbrady přišlo ve 38. minutě, domácí kapitán Šebesta dostal za protesty trest do konce utkání.
V poslední části chtěly Poděbrady otočit zápas. Jenže ve 44. minutě hosté zásluhou Christova využili přesilovou hru. Poděbrady rychle odpověděly také v přesilové hře, když se trefil několik zápasů spící poděbradský střelec Ivo Procházka. Domácí vyrovnali kuriózním gólem v 50. minutě. Malínský od červené nahodil puk, který skončil až za zády boleslavského brankáře Poláčka.

Branky: 18. Buldra (Malínský), 27. Malý (Skokan), 45. R. Procházka (Drahoňovský), 50. Malínský, rozh. nájezd Malínský – 3. Frolík (Zörkler), 20. Hradec (Ficek), 32. Frolík (Zörkler), 44. Christov (Protivný). Vyloučení: 12:12, navíc Šebesta (Pdy) 10 minut + KO – Ficek (MB) 10 minut.  Třetiny: 1:2, 1:1, 2:1.
HC Poděbrady: Král – Malínský, Malina, Buldra, R. Procházka, Havelka, Hněvsa – Drahoňovský, Šebesta, Svoboda – Malý, Kubát, Krumpholc – Vašát, Skokan, I. Procházka.