PŘÍBRAM – PODĚBRADY  3:2

V úvodu utkání byli více v tlaku domácí hráči kvůli spoustě vyloučení hráčů Poděbrad. Ti ovšem všechna oslabení ustáli.

Hned na začátku druhé třetiny ve vlastním oslabení ujeli Skokan se Šebestou a druhý jmenovaný švihem trefil horní růžek domácí branky.

Poděbrady vedly na začátku třetí třetiny už dva nula, ale o výhru nakonec přišly. Závěr utkání rozhodčí Slaba nezvládl a po rvačce utkání 38 vteřin před koncem k údivu obou mužstev  ukončil.

„Myslím, že jsme si minimálně bod zasloužili, bohužel tentokrát vidím jasné poškození našeho mužstva ze strany rozhodčího," zlobil se po zápase trenér poděbradského týmu David Kubát. „Je třeba, aby se tím někdo již na svazu začal zabývat a ne sudí neustále hájit a přehlížet jejich chyby s odůvodněním, že jich je málo. Dostávají za svůj výkon plat, tak ať předvádějí adekvátní výkony," byl pořádně naštvaný kouč Poděbrad.

Branky: 46. Šmejkal (Grubner), 52. Jobek (Mácha), 58. Kadič (Mikeska) – 22. Šebesta (Skokan), 42. Kubát (Skokan). Vyloučení: 10:11. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Třetiny: 0:0, 0:1, 3:1. Poděbrady: Král – Malínský, Malina, Buldra, Pozník, Hněvsa – Drahoňovský, Šebesta, Svoboda – Skokan, Kubát, Malý – I. Procházka, R. Procházka, Vašát.