V souboji Mochova a nymburských Hornetů otočili Mochovští nepříznivý vývoj utkání a dostali se do vedení o tři branky. Horneti, hrající v osmi lidech, se však nakonec vzepjali k finiši u utkání skončilo remízou.

Plichtou skončil také zápas mezi Fantomy z Lysé nad Labem proti Brkounům. Hlavní zásluhu na tom, že Fantomové uhráli bod, měl David Winkler, který překonal brankáře Brkounů hned pětkrát.

Kocouři ze Svatbína vstoupili do zápasu proti Tsunami Nymburk výborně a třikrát vedli o dvě branky, jenže Tsunamští dokázali skóre zápasu otočit na svoji stranu a z vítězství se tak radoval nymburský tým.

Souboj Běchovic a Českého Brodu byl jasnou záležitostí hráčů Českého Brodu, kteří vysoko zvítězili.

K obrovskému překvapení se schylovalo v zápase mezi poděbradskými Buldoky a Pátkem. Buldoci vedli po první třetině čtyři dva a stejný stav svítil na ukazateli skóre i po čtyřiceti minutách. V závěrečné dvacetiminutovce však Pátečtí nastříleli svému soupeři šest branek a díky tomu zvítězili.

Co se nepovedlo Buldokům proti Pátku, to se povedlo Pečkám proti týmu Hokejek. Po první třetině vedli pečečtí hokejisté dva jedna, svůj náskok postupně zvyšovali až dokonce utkání a nakonec si připsali nad týmem Hokejek historicky první vítězství.

Střelci kola se stali Radek Mlika (Český Brod), který nastřílel šest branek a Martin Turyna (Pečky) s Davidem Winklerem (Phantoms Lysá), kteří mířili do černého pětkrát.

Výsledky 2. kola: Mochov – Hornets Nymburk 5:5 (0:1, 3:1, 2:3), Phantoms Lysá nad Labem – Brkouni 7:7 (2:4, 3:1, 2:2), Kocouři Svatbín – Tsunami Nymburk 4:6 (3:1, 1:3, 0:2), Běchovice – Český Brod 3:12 (2:4, 0:3, 1:5), Pátek – Buldoci Poděbrady 8:4 (2:4, 0:0, 6:0), Hokejky Nymburk – Pečky 5:12 (1:2, 1:5, 3:5).

Los 4. kola (3. hrané): Hokejky Nymburk – Pátek (so 13:00), Phantoms Lysá nad Labem – Tsunami Nymburk (so 15:15), Brkouni – Český Brod (so 17:30), Běchovice – Hornets Nymburk (ne 19:30), Mochov – Pečky (odloženo), Kocouři Svatbín – Buldoci Poděbrady 5:0 kontumačně.